Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Ідентифікація тварин: що потрібно знати власникам свійських тварин.

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності. Це закріплено на законодавчому рівні. Дія Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» поширюється на юридичних і фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію… та є обов’язковою до виконання.

Обов`язковій ідентифікації підлягають:

  • Велика рогата худоба, ягнята, козенята – протягом 7 днів з моменту народження;
  • Товарні свині до моменту переміщення (забою, продажу);
  • Лошата-не пізніше 1 року після народження.

Для проведення ідентифікації та реєстрації тварини, власник повинен звернутися до спеціаліста державної установи ветеринарної медицини. за місцем знаходження господарства, або до обласної філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Процедура ідентифікації тварин дає право її власнику реалізувати молоко та м`ясо тварини (ВРХ, свиней, коней, овець), ставить за мету створення системи постійного контролю за станом здоров’я тварин та походження тваринницької продукції на всіх етапах обігу – від її виробництва до реалізації.

За порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Тож будьте пильними та відповідальними у відношенні до своїх тварин — про ідентифікуйте їх та зареєструйте в Єдиному державному реєстрі. Проведіть повний клінічний огляд та необхідні щеплення. Інформуйте  Кілійську районну державну лікарню ветеринарної медицини про купівлю тварин та їх переміщення. Не створюйте ймовірної загрози для інших!

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *