Апрель 2021

ПРОЕКТ

Кілійська міська рада                                                             Килийский городской совет

Виконавчий    комітет                                                             Исполнительный   комитет

РІШЕННЯ                                                           РЕШЕНИЕ

м.Кілія

_____________№ ______

Про проведення зборів жителів

на території міста Кілія

Керуючись підпунктом  3 пункту «б» частини першої статті 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до статті 39 Конституції України, згідно із Указом Президії Верховної Ради СРСР від 28.07.1988р. № 9306-ХІ «Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР», беручи до уваги Рішення Конституційного Суду України від 19.04.2001р №4-рп/2001 справа №1-30/2001 «Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 39 Конституції України про завчасне сповіщення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій (справа щодо завчасного оповіщення при мирні зібрання)», згідно з повідомленням відповідального за організацію та проведення заходу Степанова Сергія Сергійовича 05 березня 2016 року на Центральній площі міста Кілія, біля каплички  з 12.00 год.  до 15.00 год. відбудуться збори жителів міста Кілія щодо стану доріг нашого міста, після зборів відбудеться акція «Автопробіг» по району, орієнтована кількість учасників —  50-150 осіб, кількість машин від 10-50, виконавчий комітет  Кілійської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Повідомлення відповідального за організацію та проведення заходу Степанова С.С. про проведення збору жителів міста Кілія та акції «Атопробіг» 05 березня 2016 року прийняти до відома.
  2. Відповідальність за дотриманням учасниками заходів громадського порядку у місті покласти на відповідального заходу Степанова С.С.
  3. Довести до відома начальника Кілійського ВП Ізмаїльського відділу ГУНП в Одеській області (Триколіч І.П.), начальника 23 Державної пожежно-рятувальної частини з Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області (Вайдіч О.В.), Головного  лікаря Кілійської ЦРЛ (Мінчев В.І.) про місце і час проведення зборів  для жителів міста Кілія для прийняття відповідних заходів в межах своїх повноважень.

Кілійський міський голова                                          Т.І. Бойченко