Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

В цей скрутний час для нашої Батьківщини мешканці Кілійського району мають всі підстави пишатися ще одним захисником, уродженцем м. Кілія, його ім’я:

Барган О.М.

БАРГАН Олег Миколайович

08.06.1994 року народження

В 2013 році Олегу Миколайовичу було надано відстрочку від призову на строкову військову службу у зв’язку зі вступом до Одеського національного політехнічного університету. Проте, закінчивши ІІ курс, керуючись нездоланним бажанням допомогти країні, виконати свій конституційний обов’язок та здобути військовий досвід, Олег Миколайович прийняв рішення перевестись на заочну форму навчання для того, аби мати можливість бути призваним на строкову військову службу («В наш час кожному свідомому чоловіку необхідно знати як захистити себе та своїх близьких»).

21.05.2015 року Барган О.М. був призваний на строкову військову службу до Національної гвардії України, в/ч 3012 м. Одеса. В військовій частині він пройшов двохмісячну підготовку, прийняв присягу на вірність українському народові та приступив до виконання службових обов’язків, патрулювання міста, охорони громадянського порядку, державних установ, підприємств оборонного значення.

З перших днів служби Олег поринув у суровий чоловічий колектив: «Служба у військах – справа не легка, але з часом освоївся – хлопці хороші, колектив відмінний! Проходимо щоденну підготовку – стрільби, бойова підготовка… До армії прийшов сам і не шкодую, раджу молодим хлопцям нашої славної України кидати шкідливі звички та йти до армії де загартовують справжніх чоловіків! Звертаючись до юнаків та їх батьків, хочу зазначити, що в зону проведення АТО нас, строковиків, не направляють та розмов на цю тему не ведеться.» – така стисла розповідь про службу та відповіді на наші запитання ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, військовослужбовця строкової військової служби Національної гвардії України Баргана Олега Миколайовича.

Пресс-служба Кілійського РВК

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *