Март 2019
« Фев

ПРОЕКТ

Кілійська міська рада                                    Килийский городской совет

Виконавчий    комітет                                    Исполнительный   комитет

РІШЕННЯ                                                   РЕШЕНИЕ

м.Кілія

____________ № ______

Про проект рішення Кілійської міської ради

«Про затвердження міської комплексної програми

мобілізаційної підготовки та мобілізації місцевого

значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням

військового обов’язку, призовом громадян міста Кілії на

строкову військову службу до лав Збройних сил України

та інших військових формувань»

Відповідно до підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР, виконавчий комітет Кілійської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Схвалити проект рішення Кілійської міської ради «Про затвердження міської комплексної програми мобілізаційної підготовки та мобілізації місцевого значення, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян міста Кілія на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань», згідно з додатком.
  1. Подати вищезазначений проект на розгляд Кілійської міської ради.
  1. Секретарю виконавчого комітету Кілійської міської ради Касперській Т.А. подати дане рішення секретарю Кілійської міської ради Кріпаковій Л.Г. для включення до проекту порядку денного чергової сесії міської ради.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Кілійської міської ради Касперську Т.А.

Кілійський міський голова                                Т.І. Бойченко