Июль 2018
« Июн

Проект рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради

Про встановлення тарифів на послуги з

вивезення твердих побутових відходів на

території приватного сектору міста Кілія, які

надає комунальне підприємство «Світло»

Керуючись  ст. 17, 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»,  на підставі розрахунків, наданих  комунальним підприємством «Світло», з метою підвищення якості послуг, приведення тарифів у відповідність з економічно обґрунтованими витратами підприємства – виконавця послуг,  виконавчий комітет  Кілійської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території приватного сектору міста Кілія, які надає комунальне підприємство «Світло» у розмірі 35,60 грн. в місяць (без вирахування ПДВ) з одного домогосподарства, з урахуванням щотижневого вивезення твердих побутових відходів згідно графіку.

2.     Комунальному підприємству «Світло»:

2.1. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо положень цього рішення та інформувати споживачів приватного сектору міста про розмір тарифів.

2.2. Укласти договори про надання послуг з  вивезення твердих побутових відходів із споживачами приватного сектору міста.

3. Відділу організаційної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради (Мочалова Н.Б.)  забезпечити оприлюднення даного рішення в офіційних місцевих засобах масової інформації та розмістити на офіційному веб-сайті Кілійської міської ради у десятиденний термін після його прийняття та підписання.

4. Рішення набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Симиненка О.А.

Кілійський міський голова                                                           Т.І. Бойченко