Апрель 2021

31 березня 2021 року  під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.Гац в сесійній залі  Кілійської міської ради відбулось чергове засідання Кілійської міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та  протидії торгівлі людьми (далі – координаційна рада).

Під час  засідання проведений аналіз роботи координаційної ради, розглядались питання про порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, про роботу відділення поліції №1 Ізмаїльського районного відділу поліції ГУНП В Одеській області та про підсумки роботи мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області.

За результатами роботи  прийнято  ряд рішень щодо  досягнення дієвої та ефективної взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямованої на реалізацію прав постраждалих осіб, надання їм всебічної допомоги.