З ТОВ «Титан», яке було засноване в 1998 році  на базі Кілійських м’ясокомбінату та маслозаводу,  Кілійський районний центр зайнятості плідно співпрацював фактично з моменту створення підприємства, яке сьогодні  займає лідерські позиції серед підприємств харчової промисловості юга України і моє власну торгову марку – ТМ «Кілія». Щоб надати цій співпраці певний правовий статус, в лютому поточного року між Кілійською районною філією Одеського обласного центру зайнятості і ТОВ «Титан» був підписаний договір про співпрацю.

Головним напрямком співробітництва є укомплектування вакансій, бо підприємство постійно розвивається. А в умовах карантину, коли економіка  багатьох підприємств зіткнулася із суттєвими складнощами, державна служба зайнятості підставила роботодавцям плече, надаючи допомогу по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання  виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. 13 травня між ТОВ «Титан» і Кілійською районною філією був підписаний договір про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Станом на 01.10.2020 таку допомогу отримали 187 працівників підприємства.

Але використання державних коштів завжди потребує контролю, тому начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ліна Дерліх і фахівець цього відділу Наталя  Кістол  здійснили перевірку достовірності відомостей, поданих роботодавцем для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та дотримання роботодавцем гарантій зайнятості працівників. Цього разу, як то кажуть, на своїй території фахівців філії приймала інспектор відділу кадрів ТОВ «Титан» Віра Медведенко,  яка є частим гостем у філії, коли будь-які кадрові питання підприємства потребують оперативного вирішення.

5 комментариев: СПІВПРАЦЯ І ДІЄВА ДОПОМОГА

• 7 друге, співпраця з батьками передбачає також активну допомогу з їхнього боку в створенні умов успішного розгортання освітнього процесу у гуртку. Даний посібник підготовлено з метою надання практичних рекомендацій педагогам-позашкільникам щодо створення відповідного виховного середовища, у якому батьки є активними учасниками навчально-виховного процесу у гуртку, де впроваджуються активні форми роботи і створюється ситуація успіху. 8. 8 РОЗДІЛ І. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЗМІСТОВІ СКЛАДОВІ РОБОТИ З БАТЬКАМИ У ГУРТКУ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ГОРЛИЧКА» Сучасні тенденції в розвитку будь-якої ланки освіти об’єднані одним важливим і значущим критерієм – його якістю, яка безпосередньо залежить від рівня професійної компетентності педагога та педагогічної культури батьків. Питання взаємодії педагогів та сім’ї у вихованні дітей різного віку вивчалися такими вченими-педагогами як Т.Алексєєнко, О.Докукіною, Т.Кравченко, І.Мачуською, В.Постовим, співпраці сім’ї з позашкільним навчальним закладом, педагогічним колективом, керівником гуртка досліджували І.Бех, М.Степанова, В.Заярна, С.Русова, В.Сухомлинський. Аналіз масового досвіду показує: нині не спрацьовують відомі виховні інститути через відсутність між ними співробітництва і взаємодії. Причин цього багато. Суспільство лише декларувало необхідність вільного розвитку дитячих обдарувань, не створивши для цього матеріальних умов, і тому школа і позашкільні навчальні заклади не стали об’єктивно потрібними одні одним. Школа не відповідає перед суспільством за своєчасне виявлення і розвиток інтересів і потенційних творчих можливостей дітей, не веде обліку їх зайнятості в позаурочний час. Позашкільні навчальні заклади, здебільшого, будують свою роботу, не знаючи дитячих інтересів і потреб регіону. Актуальність вказаної проблеми зумовило вибір теми нашої роботи. Метою її є пошук шляхів вирішення проблеми співпраці з батьками у формуванні творчої особистості в гуртку народного танцю «Горличка», сприяє встановленню контактів із батьками дітей, залучення їх до різних видів і форм організації життєдіяльності вихованців в ансамблі. Досвід роботи показує, що позитивне налаштування педагогів і батьків на спільну діяльність має величезну

• Софья говорит:

Ще одним позитивним та передовим напрямком для навчання персоналу е проведення змагань для бригад швидко! медично ! допомоги. Еюпаж Льв1вського центру медицини катастроф у 2006 рощ був на змаганнях «Рал1 Рейв1з» (Чех!я), а надал1 неодноразово брали участь у змаганнях, що проходили у м.Любл!н (Польща). Отриманий досв!д був поштовхом для оргашзац!! та подготовки под1бних змагань у Льв!вськ!й област!. В Укра-!н! у 2006 р. за участ1 та сп!впрац! авар1йно-рятувальних служб були проведен! перш1 змагання «Галицью медичн1 рал1» з м^жнародним представництвом. Надал1 змагання проводились у 2008 р. на спортивн!й баз1 «Тисовець» (г!р-ська м!сцев!сть) та у 2009 р. у регюнальному та загально-нац1ональному форматах. Переможцями у 2008 роц1 була бригада КП «ЛСШМД».

• Татьяна говорит:

• Полина говорит:

• Полина говорит:

На жаль, з прикрютю сл1д вщзначити, що у станц!! ШМД м. Львова немае жодного саштарного автомо-бшя класу «С», який би вщповщав нормам, передба-ченим та затвердженим наказом МОЗ Укра!ни № 557 в!д 30.07.2009 р. «Нацюнальний стандарт Укра!ни на автомобш швидко! медично! допомоги та !хне облад-нання».