Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

В рамках  обласного тижня профорієнтації щодо сприяння та розвитку кар’єри фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів, серед яких два тренінги «Накопичення ресурсів для досягнення мети», два інформаційні вебінари для учнівської молоді «Світ професій» та «Професії майбутнього».

На завершення тижня відбувся профорієнтаційний семінар для випускників Кілійської ЗОШ № 2 «Оволодіння професією через створення особистості», на якому учні пройшли тести на креативність та тип мислення. Під час групового обговорення результатів тесту школярі самі для себе сформулювали своєрідну пам’ятку, як розвивати власну креативність та які вправи можуть сприяти розвитку креативного мислення.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є одним з основних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Сьогодні, в умовах адаптивного карантину,  вона здійснюється як безпосередньо у приміщенні філії із дотриманням усіх заходів санітарної безпеки, так і шляхом проведення онлайн-заходів.

Тиждень профорієнтації  добіг свого завершення, але робота, яка націлена на допомогу учнівській молоді з питань професійного самовизначення, триватиме щодня. Доречи, з цих питань між керівництвом філії і відділів освіти Кілійської та Вилківської ОТГ налагоджено плідну співпрацю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *