Июль 2020
« Июн

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в громадах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка, мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

• розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;
  • усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;
  • розширенню економічних можливостей жінок;
  • розвитку жіночого підприємництва;
  • скороченню безробіття серед жінок;
  • розширенню участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Діяльність в рамках реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення навчальних заходів, круглих столів, інформаційних кампаній, розробку навчальних програм, розробки та впровадження планів підтримки жінок-підприємців та молодих лідерів, проведення досліджень (наприклад, «гендерного аналізу» місцевих бюджетів, розробка «гендерного портрету» міста), надання консультаційної підтримки.

Більш детальніша інформація за посиланням https://cutt.ly/AUC_konkurs та за електронною адресою

Умови конкурсу

Заявка на участь