Июнь 2020
« Май

Загальнонаціональний карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, триває. В цих складних для економіки країни умовах служба зайнятості вчергове підставляє плече роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом виплати на період карантину допомоги по частковому безробіттю застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, тобто які працюютть офіційно.

Активно вкючилися в цю роботу і фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Внаслідок проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи 8 роботодавців різних напрямків економічної діяльності звернулися з питання отримання допомоги по частковому безробіттю на 156 найманих працівників, у яких виникло право на таку допомогу. З ТОВ “Титан” та ПП “Престиж”, фізичними особами-підприємцями Тодоровим В.П. і Митакій С.О. та СПД Морозан Д.І. вже підписано відповідні договори. Пакети документів, які подані іншими роботодавцями, знаходяться на розгляді.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються роботодавцям для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням, або скороченням, діяльності внаслідок карантину. А це є ще одним доказом того, що офіційне працевлаштування забезпечує соціальні гарантії і державну підтримку.

Директор Кілійської районної філії ООЦЗ М. Б. Сіраш