Январь 2020
« Дек

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради інформує.

За десять місяців поточного року на території Кілійської об’єднаної територіальної громаді  виникла 141 пожежа, що складає 70 % від загальної  кількості по району. В результаті пожеж загинули 5 людей (м. Кілія-4, с. Ліски-1), травмована людина(м. Кілія-1).

Внаслідок масового спалювання сухої рослинності та необережного (навмисного) поводження з вогнем, зросла небезпека виникнення пожеж на відкритих територіях та природних екосистемах. Так, на території населених пунктів Кілійської ОТГ здійснено гасіння 97 пожеж сухої рослинності.

Пожежі виникали в результаті причин необережного поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації печей, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, пустощі дітей з вогнем. В зв’язку з настанням пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду міська рада попереджує мешканців громади щодо додержання вимог правил  пожежної безпеки в приватних домоволодіннях. В зв’язку з масовим переводом опалювальних систем на тверде паливо  (дрова, брикети та інше) особливу увагу  власникам домогосподарств необхідно звернути на стан опалювальних печей (котлів)  та димоходів, провести їх ремонт та очищення від сажі, перевірити стан горищ, гаражів  та підвальних приміщень, не допускати зберігання горючих матеріалів біля димоходів та опалювальних приладів. В зимовий період в рази збільшується використання та навантаження на електричні мережі, тому необхідно провести ревізію електричної мережі свого домогосподарства, особливу увагу звернути на використання стандартних запобіжників та справних апаратів електрозахисту відповідно до номінальних напруг.

Правила пожежної безпеки в побуті.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Кілійська ОТГ закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.