Апрель 2021

Державна програма підтримки галузі тваринництва триває

Населення Кілійської міської ОТГ черговий раз скористалося підтримкою.

Відповідно до державної Програми підтримки галузі тваринництва в сільському господарстві та Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2018 року № 107 зі змінами «Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва», станом на 01.09.2019 року по Кілійській міській ОТГ було розглянуто 127 заяв на отримання дотації за утримання 212 голів молодняка великої рогатої худоби, на суму 266,4 тис. грн.

Ця допомога надається  на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Тобто, дія механізмів підтримки АПК у 2019 році триває.

Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник повинен підготувати та подати до сільської ради або об᾽єднаної територіальної громади копії таких документів:

—   копії паспортів ВРХ

—   копію паспорта громадянина України

—   копія довідки про відкриття рахунку в банку

—   копію документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Заява не потрібна, всі записи проводяться у журналі-обліку фізичних осіб-власників тварин для отримання дотації за молодняк, в якому записуються всі подані документи.

Наявність телят у власників худоби по періодам виплати дотації перевіряє спеціально створена комісія, яка складає відповідний акт обстеження.