Март 2019
« Фев

Шановні мешканці м. Кілія!

У зв’язку з відсутністю фінансування на поточну дату з Державного бюджету безоплатного перевезення пільгових категорій населення, виконком Кілійської міської ради, разом з автоперевізниками дійшли згоди про відкриття соціальних рейсів, які в подальшому будуть фінансуватися за кошти місцевих бюджетів (міська рада та районна рада, та благодійника Олександра Федоровича Дубового).
Соціальні рейси будуть діяти до тих пір, поки керівні органи Держави не приймуть остаточне рішення про фінансування пільгових перевезень.

Графік маршрутів соціальних рейсів було розроблено з метою надання можливості пільговим категоріям населення (пенсіонерам та ін. згідно чинного Законодавства) добратися до місцевої поліклініки, аптек, ринку, Державних органів та органів місцевого самоврядування, та інших важливих пунктів.

Таким чином, будь-який мешканець м. Кілія, незалежно від місця проживання (с. КСБЗ, с. Омарбія, вул. Кірова (Українська), вул. Київська) зможуть достатися до потрібного пункту призначення.

Зазначаємо, що талонну систему проїзду на соціальні рейси скасовано.

Графік соціальних рейсів:

І.)  с. КСБЗ  — вул. Київська

з с. КСБЗ  у бік вул. Київської виходить о 9-20 год. ранку;

з вул. Київської у бік с. КСБЗ  виходить о 12-05 год.;

ІІ.) вул. Київська — с. КСБЗ

з вул. Київської у бік с. КСБЗ  виходить о 8-40 год. ранку;

з с. КСБЗ  у бік вул. Київської виходить о 12-40 год.

ІІІ.) вул. Українська (Кірова)  — с. КСБЗ

з  вул. Української (Кірова)  у бік с. КСБЗ виходить о 9-30 год. ранку;

з с. КСБЗ у бік вул. Української (Кірова)  виходить о 13-00 год.

ІV.) с.Омарбія –с. КСБЗ

з с.Омарбія у бік с. КСБЗ  виходить о 8-30 год. ранку;

з с. КСБЗ у бік с. Омарбія виходить о 12-00 год. ранку.

Соціальний рейс починає функціонувати з 14 березня 2016 року. Дні роботи соціального рейсу: з понеділка по п’ятницю включно.

Перевезення пільгових категорій населення буде здійснюватися після пред’явлення мешканцями м. Кілія посвідчення, яке підтверджує наявність пільг.

І заступник Кілійського міського голови                    І.О. Плохой

Вик. Т.В. Жолтікова