Апрель 2020

Кілійський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із органами пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуаціїція, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом з нашим відділом зможе прийняти у цьому участь шляхом допомоги у зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищення освітнього рівня, залучення до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

Пробація це:

1. Забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчинення правопорушень;
  2. Надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
  3. Організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
  4. Пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
  5. Допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі або обмеження волі, в адаптації до життя в суспільстві (громаді).

Суб’єкти пробації– засуджені, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь.

Волонтер пробації– фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Ми вас чекаємо за адресою:

вул.Миру,60 каб.5 , м. КіліяОдеська область, 68303,