Июль 2019
« Июн

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств,  фермерських та приватних  господарств!

Після збирання врожаю розпочинається період, коли на полях відбувається випалювання стерні, соломи. Це  робити категорично заборонено! На жаль, не зважаючи на заборони,  щороку ці дії  призводять до непоправних наслідків і багатотисячних збитків. Мало хто переймається тим, що випалювання може призвести до пожежі на сусідніх полях,а також пожеж лісосмугових насаджень.  Їдкий дим, який виникає під час спалювання соломи, загрожує здоров’ю людини, негативно впливає на навколишнє середовище: знижується родючість ґрунту, знищується флора і фауна,забруднюється повітря.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради нагадує, що за самовільне спалювання стерні до порушників застосовуються заходи адміністративного впливу.Кодексом про адміністративні правопорушення України (ст. 77-1) передбачено штрафні санкції: громадянам – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і посадовим особам – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.

Тож прохання до всіх припинити спалювати стерню та солому і використовувати сучасні методи її прибирання. Дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. А у разі виявлення пожежі- не панікувати, та негайно телефонувати за  номером  «101».