Декабрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Архив за месяц: Декабрь 2020

Страница 1 из 41234

м. Кілія,  вул. Миру № 57                                                            24.12. 2020 року 

Головуючий: Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради,  голова комісії;

Николенко Я.М. – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету  Кілійської  міської ради,  секретар комісії.

Присутні члени конкурсної комісії:

Волкова Т.І. – начальник відділу соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету  Кілійської  міської ради – заступник голови комісії;

Ольховський Р.М.- лікар-хірург екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, депутат Кілійської міської ради;

Мергут С.І.- начальник відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради, депутат Кілійської міської ради;

Тітаренко Н.А.-  начальник відділу правового забезпечення   апарату виконавчого комітету  Кілійської міської ради;

Касаткіна Л.І. – голова профспілки Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради.

Відсутні: 

Щербак Л.Д. – заступник керівника з економічних питань Комунального  некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:    

1.Про ознайомлення членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради (далі – Конкурсна комісія) з рішенням Кілійської міської ради від 16 грудня 2020 року                  № 52-VIII-2 «Про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради».

Інформує: Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради

 1. Про необхідність подання членами Конкурсної комісії декларації за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції») та про відповідальність відповідно із чинним законодавством України.

Інформує: Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради

 1. Про визначення дати початку приймання документів та кінцевого строку приймання документів для участі у конкурсі на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради та затвердження тексту оголошення.

Інформує: Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради

 1. Різне.

Виступили: Виступів та доповнень не надійшло.

Голосували: «за»- одноголосно.

Вирішили: порядок денний прийняти  без доповнень та змін.

 По першому питанню :                                                        

СЛУХАЛИ:
1. Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради, яка повідомила, що з метою проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради було прийняте рішення Кілійської міської ради від 23 жовтня 2020 року № 1582-VII/О-45 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради». На виконання зазначеного рішення відділом документообігу, організаційної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради було оприлюднено на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Кілійської міської ради рішення про проведення конкурсу та оголошення про початок формування Конкурсної комісії. На підставі наданих пропозицій був сформований та затверджений рішенням Кілійської міської ради від 16 грудня 2020 року № 52-VІII-2 персональний склад Конкурсної комісії. До складу Конкурсної комісії увійшли представники КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» КМР, депутати Кілійської міської ради, працівники виконавчого комітету Кілійської міської ради.

Вирішили: Інформацію Гац О.В. прийняти до відома.

По другому питанню:

СЛУХАЛИ:
1. Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради, яка поінформувала членів Конкурсної комісії про необхідність подання декларації за 2019 рік відповідно до 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Вирішили: Інформацію Гац О.В. прийняти до відома.

По третьому питанню:   

СЛУХАЛИ:
1. Гац О.В. –  заступник   міського   голови    з   питань    діяльності  виконавчих органів Кілійської міської ради, яка зазначила, що на Конкурсну комісію покладене завдання провести конкурс в рамках діючого законодавства України. На разі, потрібно затвердити текст оголошення про прийняття рішення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради та визначити термін подачі та кінцевий строк прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі.

Гац О. В. наголосила, що відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (зі змінами),  документи для участі у конкурсі приймаються у строк не менше 14 календарних днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення. Зауважила, що потрібно взяти до уваги термін локдауна, який триватиме з 08 січня 2020 року до 25 січня 2020 року (постанова КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»).

Виступили: Ольховський Р.М.- лікар-хірург екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, депутат Кілійської міської ради, який запропонував затвердити остаточний термін прийняття документів для участі у конкурсі з 24 грудня 2020 року до 11 січня 2021 року включно до 17-00 години.

 Вирішили:

1.Затвердити термін подачі документів на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради з 24 грудня 2020 року до 11 січня 2021 року включно до 17-00 години та текст оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради.

 1. Секретарю Конкурсної комісії здійснити заходи щодо оприлюднення на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Кілійської міської ради протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради відповідно до чинного законодавства України.

Голосували  «за» — одноголосно.

Рішення прийнято

Голова Конкурсної комісії                                                               О. Гац

Секретар  Конкурсної комісії                                                          Я.Николенко

Дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей.

За умови втрати дитиною батьківського піклування Служба у справах дітей Кілійської міської ради вживає вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сім’ю громадян України. Однією з сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Метою утворення прийомної сім’ї є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх у сім’ї на виховання та спільне проживання.

Основні особливості прийомної сім’ї :

 • дитина, яка виховується у прийомній сім’ї, не позбавляється статусу дитини — сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, за нею залишаються всі пільги, передбачені законодавством для таких категорій дітей;
 • прийомні діти виховуються у прийомній сім’ї до досягнення
  18-річного віку, а в разі продовження навчання у закладах
  загальної середньої освіти, за денною формою навчання у закладах
  професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої
  освіти — до 23 років або до закінчення відповідних закладів
  освіти;
 • кандидати в прийомні батьки обов’язково проходять курс підготовки, розрахований на осмислення батьками проблем, пов’язаних з приходом в сім’ю нового вихованця, опанування нового статусу – вихователя прийомної дитини;
 • прийомні батьки у вирішенні проблем прийомної дитини співпрацюють з соціальним працівником, який здійснює соціальний супровід прийомної сім’ї;
 • утримання прийомної дитини в сім’ї фінансується державою, одному із прийомних батьків виплачується грошове забезпечення;
 • між прийомними батьками та органом, який приймає рішення про створення прийомної сім’ї, укладається договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання, який визначає права та обов’язки обох сторін.

За більш детальною інформацією просимо звертатись до Служби у справах дітей Кілійської міської ради за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 44, каб. 21.

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Міністерством охорони здоров’я підготували відеоролик про заходи запобігання поширенню коронавірусу.

Цей  відеоролик інформує про запобіжні заходи та поводження громадян під час карантинних обмежень

Правові підстави проведення конкурсу: Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (зі змінами), інші нормативно-правові акти пов’язані з проведення  конкурсу, Статуту Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради, затвердженого рішенням Кілійської міської ради від 23 грудня 2019 року № 1011-VІІ/О-31 «Про прийняття Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської районної ради із спільної власності територіальних громад сіл та міст Кілійського району до комунальної власності Кілійської міської об`єднаної територіальної громади, в особі Кілійської міської ради, внесення змін до відомостей про юридичну особу та затвердження статуту в новій редакції», рішення Кілійської міської ради від 23 жовтня 2020 року №1582-VІІ/О-45 «Про проведення конкурсу на зайняття  посади  директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська  багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради», рішення Кілійської міської ради від 16 грудня 2020 року  № 52-VІІІ-2 «Про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття  посади  директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська  багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради».

Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Кілійська багатопрофільна лікарня»  Кілійської міської ради».

Скорочене найменування українською мовою:                                                               КНП «Кілійська багатопрофільна лікарня» КМР

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 68302, Україна, Одеська область,  місто Кілія, вулиця  Кубишкіна, будинок 19.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 01998762

Основні напрями діяльності: код КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів.

86.10 Комунальне некомерційне підприємство «Кілійська багатопрофільна лікарня»  Кілійської міської ради (далі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я – комунальним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу  населенню в  порядку та на умовах, встановлених чинним законодавством України та Статутом  Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня»  Кілійської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням сесії міської ради від 23 жовтня 2020 року № 1574-VII/О-45 (додається).

Структура підприємства:

 • Апарат управління;
 •  Фінансовий підрозділ (бухгалтерія)
 • Господарсько – обслуговуючий персонал;
 •  Загальнолікарняний персонал;
 •  Консультаційно-діагностичне поліклінічне відділення;
 • Протитуберкульозний кабінет;
 • Кабінет «Довіри»
 • Акушерсько-генекологічне відділення;
 • Педіатричне відділення;
 • Інфекційне відділення;
 •  Об’єднане терапевтично-неврологічне відділення;
 • Загально-хірургічне відділення;
 • Клініко-діагностична лабораторія;
 • Інформаційно-аналітичне відділення;
 • Рентгенологічне відділення
 • К-Т Функціональної діагностики;
 • Фізіотерапевтичне відділення;
 • Стоматологічне відділення

Кошторисне призначення: річний фонд заробітної плати на 01.11.2020 рік склали 25 512 982,73 грн.  (Штат в кількості  360,0 штатних одиниць).

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 24.12 2020 року

Кінцевий строк приймання  документів для участі у конкурсі: по 11.01.2021  року до 17.00

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 68303, м. Кілія, вул. Миру, будинок 57, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Кілійської міської ради, кабінет № 105 (відділ документообігу, організаційної та  кадрової роботи  апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради.

Номер телефону для довідок:

Відділ соціального захисту населення управління з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради  тел. (04843) 40061,  відділ документообігу, організаційної та  кадрової роботи  апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради  тел. (04843) 44010.

Вимоги до претендента та конкурсної пропозиції та інші умови визначені Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (зі змінами).

   Для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради,  у визначений в оголошені строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (зі змінами) (далі – Порядку);

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Порядку;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 Порядку;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 Порядку;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.
       Умови   оплати   праці   керівника   Комунального    некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня»  Кілійської   міської  ради    із   зазначенням   істотних   умов   контракту:   Умови   оплати   праці визначаються    відповідно    до   контракту   з     директором        Комунального некомерційного підприємства «Кілійська  багатопрофільна  лікарня»  Кілійської міської ради не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.Типова форма   контракту   затверджена  постановою  Кабінету  Міністрів  України    від 21.08.2019 р. № 792.  За     рішенням    Кілійської    міської    ради      можуть встановлюватися надбавки та доплати в межах затвердженого фонду заробітної плати, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Статут Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради

Рiшення_про_внесення_змiн_до_рiшення_Кiлiйської_мiської_вiд_23.12.2019_року

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області звертає увагу платників податків, що цей інформаційний лист присвячено реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» (далі — Закон № 1072), який набрав чинності 10.12.2020 року.
Зокрема Законом № 1072 підрозділ 10 Розділу XX «Перехідні положення» ПКУ доповнено пунктом 23, яким передбачено, що у разі погашення у повному обсязі грошовими коштами платниками податків протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом України № 1072 суми податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням), що виник станом на 1 листопада 2020 року, та за умови сплати поточних податкових зобов’язань у повному обсязі, штрафні санкції і пеня, що залишилися несплаченими на дату повної сплати такого податкового боргу, підлягають списанню у порядку, визначеному для списання безнадійного податкового боргу, за заявою платника податків.
Необхідно зауважити, що положення цього пункту не застосовується щодо:
великих платників податків, що відповідають критеріям, визначеним підпунктом 14.1.24 пункту 14.1 статті 14 ГІКУ;
осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Кодексом України з процедур банкрутства;
осіб, щодо яких наявні судові рішення, що набрали законної сили, якими розстрочено (відстрочено) стягнення податкового боргу;
банків, на які поширюються норми Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;
осіб, які мають податковий борг з митних платежів; осіб, які мають заборгованість зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пені.
Штрафні санкції і пеня, що підлягають застосуванню та нарахуванню у зв’язку зі сплатою такого податкового боргу, не підлягають застосуванню та нарахуванню, а нараховані підлягають коригуванню до нульових показників.
Платнику податків, який бажає скористатись пунктом 23 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ, необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем обліку його податкового боргу із заявою в довільній формі про намір скористатись зазначеною нормою Закон.
У такій заяві обов’язково зазначається сума податкового боргу, яку платник податків планує погасити протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом № 1072 (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням), що виник станом на 1 листопада 2020 року, а також зобов’язання щодо сплати протягом цього періоду поточних грошових зобов’язань у повному обсязі.
Штрафні санкції та пеня будуть списані, якщо:
основна частина податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням) погашена платником податків грошовими коштами;
це погашення здійснене протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом № 1072 (тобто з 10 грудня 2020 року до 09 червня 2021 року включно);
— за умови, що платник податків забезпечує своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань із загальнодержавних та місцевих податків.
У разі повної сплати платником податків суми податкового боргу з основного платежу у визначений пунктом 23 підрозділу 10 розділу XX ПКУ строк, штрафні санкції не застосовуються, а пеня не нараховується.
Шановні платники податків, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області закликає скористатись нормами Закону щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів та в подальшому добровільно дотримуватися вимог податкового законодавства.

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області інформує, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID- 19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» від 04.12.2020 № 1072-ІХ (далі — Закон).

Законом передбачено низку податкових стимулів для громадян, малого й середнього бізнесу. Зокрема:
збільшення мінімального порогу суми податкового боргу з 1020 гривень до 3060 гривень до якої не застосовуються заходи стягнення, пов’язані з направленням податкової вимоги, податкова застава до майна платника не застосовується, а відлік строку давності для стягнення за таких умов не розпочинається (абзац третій пункту 59.1 статті 59, абзац шостий пункту 89.2 статті 89, пункт 102.4 статті 102 ПКУ);
списання податкового боргу платника податків, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами по Україні не перевищує 3060 грн (включно), що обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання такого боргу. Списання здійснюється без подання заяви платником податків;
можливість відстрочення суми податкового боргу платників податків — фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, який у загальній сумі станом на 01.12.2020 не перевищує 6800 гривень, до 29 грудня 2021 року. Відстрочення здійснюється контролюючим органом за місцем обліку платника податків — фізичної особи за його заявою у довільній формі;
списання податкового боргу штрафних санкцій та пені у разі самостійної сплати платниками податків протягом 6 місяців з дня набрання чинності Законом (10.12.2020 року) податкового боргу за основним платежем, що виник станом на 01.11.2020. Платники податків, які виявили бажання скористатись можливістю списання таких боргів мають подати до органу ДПС за місцем обліку такого боргу заяву у довільній формі про наміри скористатись цією нормою (п. 2-й підрозділу 10 розділу XX ПКУ).
Дізнатись більше можна у інформаційному листі №17 Державної податкової служби України за посиланням https://tax.gov.ua/broshuri-ta-listivki/444724.html
Страница 1 из 41234