Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен   Ноя »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Архив за день: Октябрь 20, 2020

Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості при проведенні семінарів активно залучають до співпраці соціальних партнерів. З метою підвищення обізнаності  безробітних з правових питань до участі у інформаційних семінарах із загальних питань зайнятості та стану ринку праці запрошуються спеціалісти Кілійського бюро правової допомоги Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, з якими практично з перших днів існування цієї установи налагоджено плідну співпрацю. У низці чергових семінарів взяв участь головний спеціаліст  бюро Вадим Коваль, від якого присутні на заході спочатку отримали інформацію про зміст послуг, що можна отримати в цій установі. А потім, враховуючи, що чимало безробітних є власниками земельних ділянок, він зупинився на актуальних сьогодні земельних питаннях. Як оформити документи на землю, на якій стоїть приватний будинок, куди звертатися для оформлення документів на землю, як отримати кадастровий номер на землю біля власного будинку… Питань до Вадима було чимало. І відповіді пролунали на кожне з них. Але основна частина семінару була присвячена питанням прав та обов’язків безробітних, змісту соціальних послуг, які безкоштовно можна отримати в державній службі зайнятості, та перспективам районного ринку праці. Про це розповідала завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська.

Учасники семінару не тільки дізналися про свої права та обов’язки  у світлі вимог законодавства про зайнятість, а й підвищили свій рівень обізнаності з правових питань.

 

В.о. директора

Кілійського районної філії  Одеського ОЦЗ                                                                     С. Соколинська