Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Окт »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Архив за месяц: Сентябрь 2020

Страница 1 из 3123

В рамках  обласного тижня профорієнтації щодо сприяння та розвитку кар’єри фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів, серед яких два тренінги «Накопичення ресурсів для досягнення мети», два інформаційні вебінари для учнівської молоді «Світ професій» та «Професії майбутнього».

На завершення тижня відбувся профорієнтаційний семінар для випускників Кілійської ЗОШ № 2 «Оволодіння професією через створення особистості», на якому учні пройшли тести на креативність та тип мислення. Під час групового обговорення результатів тесту школярі самі для себе сформулювали своєрідну пам’ятку, як розвивати власну креативність та які вправи можуть сприяти розвитку креативного мислення.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є одним з основних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Сьогодні, в умовах адаптивного карантину,  вона здійснюється як безпосередньо у приміщенні філії із дотриманням усіх заходів санітарної безпеки, так і шляхом проведення онлайн-заходів.

Тиждень профорієнтації  добіг свого завершення, але робота, яка націлена на допомогу учнівській молоді з питань професійного самовизначення, триватиме щодня. Доречи, з цих питань між керівництвом філії і відділів освіти Кілійської та Вилківської ОТГ налагоджено плідну співпрацю.

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим, велику жертовність, це благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти потребують особливої допомоги, розуміння, підтримки. Тому цей день став святом здійснення найзаповітніших дитячих мрій та народження щасливих українських родин.

Висловлюємо велику вдячність всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мамо». Нехай посаджені Вами зерна добра і любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!

Візьміть дитину у родину! І разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя і любов!

 

Стаття підготовлена Службою у справах дітей Кілійської міської ради.

Це вже IV конкурс «Scholarship в Україні» для студентів передвищої освіти, який організовує компанія CyberShark — ініціатори такого соціального проєкту в Україні. Минулі конкурси цього проєкту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

 

В межах цього конкурсу надається 2 окремих гранти. Два переможця отримають гранти по 10 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають цінні грошові призи.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Переглянути теми та умови конкурсу, подати заявку на участь можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1 грант — “Фінансова грамотність як складова успішного життя“ https://turbozaim.com.ua/college/
2 грант — “Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні” https://finansovich.com.ua/grant-2020/
Теми для написання робіт пропонуються для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

Роботи приймаються до 14.12.2020 р.

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: 
grant@scholarship.in.ua

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – один із основних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Сьогодні ця робота активно переходить у площину проведення онлайн-заходів, враховуючи, по-перше, розвиток сучасних Інтернет-технологій, а по-друге, специфіку роботи закладів загальної освіти в умовах карантину.

В рамках Тижня профорієнтації  фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели онлайн-урок реального трудового життя «Світ професій — мій вибір, мій успіх» для учнів 9-11 класів  шкіл Кілійського району. Метою заходу було розкриття проблеми професійного самовизначення, формування у школярів реального погляду на вибір професії з урахуванням саме власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.

Захід проводився у форматі Zoom-конференції. Zoom — зручний та простий у використанні сервіс онлайн-зустрічей та конференцій — став особливо популярним  під час карантину, бо заходити в програму можна як з комп’ютера, так і з планшета з телефоном.

Учні, які брали участь у онлайн-уроці, поширили свої  знання про світ професій і зрозуміли, що для того, щоб стати професіоналом у будь-якій галузі, необхідно активно накопичувати знання і свідомо обирати майбутній фах.

Економіка нашої країни переживає нелегкі часи. В цих непростих для багатьох українців умовах служба зайнятості вчергове підставила плече як юридичним, так і фізичним особам-підприємцям шляхом виплати на період карантину допомоги по частковому безробіттю  застрахованим особам, з якими роботодавцями оформлено трудові відносини, тобто які знаходяться у сфері легальної зайнятості.

Не залишилися осторонь цієї роботи і фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Сьогодні  продовжується виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину 8 роботодавцям різних напрямків економічної діяльності, які здійснюють роботу на території Кілійського району і у квітні надали до філії необхідні пакети документів для отримання державної допомоги. Протягом квітня-серпня 2020 року щомісячно допомога по частковому безробіттю на період карантину виплачувалась більше ніж двомстам працівникам на загальну суму 950 тис. грн.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються роботодавцям для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням, або  скороченням, діяльності внаслідок карантину. А це є ще одним доказом того, що офіційне працевлаштування забезпечує соціальні гарантії і державну підтримку.

Страница 1 из 3123