Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Авг »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архив за день: Июль 30, 2020

Про обмеження перебування дітей у закладах , у яких провадиться діяльність  у сфері розваг, або закладах громадського харчування  у нічний час без супроводу дорослих.

 

 

    СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІНФОРМУЄ:

        З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків за виховання та розвиток дітей, законодавством України про охорону та захист прав дитини встановлено відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час в громадських місцях.

Нагадуємо, що згідно Закону України «Про охорону дитинства»«дитина це – особа віком до 18 років (повноліття)». Малолітня дитина  це – дитина віком від 0 до 14 років, неповнолітня – з 14-и до 18- и років.

За порушення вимог чинного законодавства передбачена відповідальність.

Кодекс України про адміністративні правопорушення:

Ст.180-1. Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. Посадових осіб підприємств, установ, організацій сфери розваг або громадського харчування очікує штраф у розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За повторне порушення протягом року – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно зі ст. 255 КпАП, протоколи про порушення ст. 180-1 КпАП вправі складати органи внутрішніх справ. Далі справи про адмінправопорушення за перебування дітей у нічний час у розважальних закладах розглядатимуть у суді (ст. 221 КпАП).

 Закон України «Про охорону дитинства»:

Ст.20-1. Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування.

Діти віком до 16 років з 22.00 до 6.00 години можуть перебувати у розважальних закладах, закладах громадського харчування лише в присутності батьків чи законного представника дитини.

Власники закладів сфери розваг, закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 години дітей до 16 років без супроводження батьків, законних представників дітей. Також вони мають право з 22.00 до 6.00 години вимагати у відвідувача документи, що посвідчує особу.

 Важливо !!!

  1. Дітям заборонено з 22:00 до 06:00 перебувати без супроводу батьків або законного представника у громадських місцях.
  2. Власники закладів розваг та громадського харчування з 22:00 до 06:00 години мають право вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
  3. У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях ( бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, батьків буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП).

Служба у справах дітей

                                                                               Кілійської міської ради

 

29.07.2020 року представниками Служби у справах дітей Кілійської міської ради спільно з представником 23 ДПРЧ 3 ДПЗ ГУ ДСНС України в Одеській області проведено рейд по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання 7 родин, в яких проживає 21 дитина.

З батьками дітей були проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, створення належних умов для проживання та виховання дітей, недопущення бродяжництва, яке може призвести до викрадення та торгівлі людьми.

Представник служби з надзвичайних ситуацій при обстежені умов проживання родин звертав увагу на виявлення порушень протипожежного режиму і несправностей, внаслідок яких можливе виникнення пожежі, надавав рекомендації, щодо вжиття заходів по їх усуненню, роз’яснював правила безпечного користування електричними приладами.

 Служба у справах дітей

                                                                                                Кілійської міської ради