Июль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Авг »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архив за день: Июль 3, 2020

До уваги сільгоспвиробників та мешканців громади:

 Виконавчий комітет Кілійської міської ради нагадує:   

Амброзія полинолиста надзвичайно небезпечний карантинний бур᾽ян, який завдає  великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров’ю людини. Засмічує всі польові культури, зернові, овочеві, плодові, виноград, пасовища, зарості чагарників. Вона щільно росте на узбіччях доріг, берегах каналів, ставків і рік та інших необроблюваних землях.

Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. У період цвітіння (з середини липня до настання осінніх заморозків) серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Алергію викликає пилок  амброзії. Потрапляючи у ніс, бронхи пилок викликає чхання, сльозотечу, кон’юнктивіт, погіршення зору, першіння в горлі, свербіж та почервоніння шкіри, підвищення температури тіла. В окремих випадках може бути набряк легень, ускладнення нападів бронхіальної астми та хронічних астматичних бронхітів.

Амброзія полинолиста — однорічна рослина, зовнішнім виглядом схожа на коноплю, а розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки й назва полинолиста).

З кожним роком амброзія поширюється на нові території. У силу цього, цей бур’ян  заслуговує найпильнішої уваги як з боку державних служб, на які покладений контроль за її розповсюдженням, органів виконавчої влади, комунальних підприємств, установ та організацій усіх форм власності, так і з боку населення – власників особистих домоволодінь (господарств) та жителів багатоповерхових будинків.

Основні способи боротьби з бур’яном: оскільки амброзія полинолиста розмножується тільки насінням, тому слід не допускати її цвітіння. На присадибних ділянках та клумбах необхідно виривати амброзію, чим менша рослина, тим легше проводити цю процедуру. Виривання рослини з коренем є найефективнішим способом боротьби з даним бур’яном.

На земельних ділянках підприємств, установ та організацій, на територіях населених пунктів та територіях, прилеглих до присадибних ділянок громадян, найбільш розповсюдженим методом боротьби є скошування, яке потрібно повторювати декілька разів  протягом тривалого часу.

У польових умовах, як правило, застосовуються хімічні методи боротьби з амброзією.

Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої, як для сільського господарства, так і для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх громадян. Якщо ви виявили неподалік кущик амброзії, знищіть його, поки рослина не дала насіння.

Звертаємося до мешканців громади, суб’єктів господарювання, незалежно від форм власності, прийняти участь у виявленні та ліквідації амброзії. Тільки спільними зусиллями можливо не допустити подальше поширення  цього небезпечного бур’яну.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Кілійської міської ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

— на посаду головного спеціаліста-бухгалтера.

Основні вимоги до кандидатів:

— вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр;

— стаж роботи на посаді бухгалтера не менше 1 року;

— ведення кадрового та загального діловодства, нарахування заробітної плати, ведення бухгалтерського обліку;

— вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву, до якої додаються:

— заповнена особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;

— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

— декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК (www.nazk.gov.ua) та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

— копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

— копія військового квитка (у разі наявності);

— 2 фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Кілія,      вул. Миру, 57, каб. 106;  тел. 4-40-10.

ПОВІДОМЛЕННЯ..