Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр   Июн »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив за месяц: Май 2020

Страница 1 из 3123

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території  міста Кілія

 

  1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Кілійської міської ради, 68300, Одеська  область., м. Кілія, вул. Миру, 57, відділ з питань ЖКГ,містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб. 104.

  1. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Кілійської міської ради від «24» березня 2020 року  №  1257-VII/O-35 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території міста Кілія та передачу повноважень».

Рішення виконавчого комітету Кілійської міської ради від 28 травня 2020 року № 105  «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг

з вивезення рідких побутових відходів на території  міста Кілія»

 

  1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами конкурсу:

3.1 .Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 104.

3.2 .Дата: :  30 червня 2020 року

3.3. Час: 10.00

3.4. Ніколенко Юрій Пилипович – начальник відділу з питань  ЖКГ, містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради

3.5. Міхалакі Галина Олександрівна – головний спеціаліст ЖКГ відділу з питань ЖКГ, містобудування,  розвитку інфраструктури та сільського господарства виконавчого комітету Кілійської міської ради, каб. 104, тел. (04843) 4-20-54.

  1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення рідких побутових відходів, що утворюються на території міста.

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.4. Вартість послуги з вивезення рідких побутових відходів.

4.5. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення рідких побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.6. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів:

Територія надання послуг з вивезення рідких побутових відходів повинна розташовуватися у межах міста Кілія. Об’єкти, на які вивозитимуться рідкі побутові відходи — сміттєзвалище

— площа міста – 2234,50 га;

— відстань від межі міста до сміттєзвалища в м. Кілія — 1,8 км.

  1. Характеристика об’єктів утворення відходів:

Кількість житлових будинків, не підключених до централізованої системи каналізації міста Кілія:

— одноквартирні житлові будинки: 7700;

— загальна кількість будинків: 7700;

— кількість мешканців таких будинків: 12000;

— місцезнаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання): розташовані на всій території міста. Більша частина будинків обладнанні центральним водопостачанням, а водовідведенням та центральним опаленням не обладнана;

— кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах: центральним водовідведенням обладнано -30% будинків;

— загальна кількість підприємств та організацій — 10;

— характеристика під’їзних шляхів: 46,00 км. з твердим покриттям.

  1. Характеристика об’єкта утилізації відходів:

Сміттєзвалище розташоване  за межами  міста Кілія.

  1. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 104.

8.2. Спосіб: особисто або поштою.

8.3. Кінцевий строк:  29 червня 2020 року

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

  1. Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій:

9.1. Місце:68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 57, зал засідань

9.2. Дата: 30 червня 2020 року

9.3. Час:  10.00

Виконавчий комітет  Кілійської міської ради

 

 

 

 

 

Запрошуємо Вам прийняти участь у конкурсі «Найкращі в світі мої діти», який проводиться  до Міжнародного для захисту дітей службою у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації.

Для участі в конкурсі ви можете з 26 по 30 червня включно надіслати на електронну адресу 15ssdooda@gmail.com — фото (в форматі JPG), відео (до 5 хв.), есе (до 2 сторінок формат А4), малюнок у сканованому вигляді, поезія та інше без вимог з приміткою «Конкурс 1 червня». До участі в конкурсі можуть долучатися і діти, але головні ролі мають належати батькам.

Роботи, які будуть вподобані найбільшу кількість разів будуть визнані переможцями та нагороджені заохочувальними призами.

Додаток 3 до рішення 101

 В Україні введена  ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ Моніторингового центру

КМДА з протидії COVID- 19.

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Київ.

https://moncenter.eduhub.in.ua/

Загальнонаціональний карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, триває. В цих складних для економіки країни умовах служба зайнятості вчергове підставляє плече роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом виплати на період карантину допомоги по частковому безробіттю застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, тобто які працюютть офіційно.

Активно вкючилися в цю роботу і фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Внаслідок проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи 8 роботодавців різних напрямків економічної діяльності звернулися з питання отримання допомоги по частковому безробіттю на 156 найманих працівників, у яких виникло право на таку допомогу. З ТОВ “Титан” та ПП “Престиж”, фізичними особами-підприємцями Тодоровим В.П. і Митакій С.О. та СПД Морозан Д.І. вже підписано відповідні договори. Пакети документів, які подані іншими роботодавцями, знаходяться на розгляді.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються роботодавцям для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням, або скороченням, діяльності внаслідок карантину. А це є ще одним доказом того, що офіційне працевлаштування забезпечує соціальні гарантії і державну підтримку.

Директор Кілійської районної філії ООЦЗ М. Б. Сіраш

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти! Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua), та гарячу телефонну лінію Кілійського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) 04843 4 20 83.

Для отримання необхідної інформації або одержання консультації з пенсійного забезпечення дистанційно — без особистого звернення до органів Фонду потрібно мати телефон, планшет або комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет. З цих пристроїв заходимо на сайт Пенсійного фонду України pfu.gov.ua. У верхньому полі головної сторінки знаходиться рубрика “Для громадськості”. Після натискання на неї обираємо категорію “Звернення громадян”, а в ній розділ “Електронне звернення”. Система одразу запропонує заповнити аплікаційну форму електронного звернення. Увага! При заповненні аплікаційної форми необхідно вказати контактні та персональні дані, описати суть питання у графі “Повідомлення”. До заповненої форми є можливість додати копії документів чи заяву: над полем “Ваше повідомлення” знаходяться опція “Оберіть файл”, натиснувши на яку можна обрати та прикріпити електронні документи (файли). Формати документів перелічені біля вищезазначеної опції, наприклад: скан-копії у форматі pdf, фотографії – у jpg, звернення – у Word тощо. Перед відправленням повідомлення біля поля “Погоджуюсь на обробку даних” обов’язково потрібно поставити позначку щодо згоди на обробки вказаних даних. Після цього натискаємо кнопку «Відправити» – і повідомлення потрапляє на електронну пошту info@pfu.gov.ua Пенсійного фонду України. Усі звернення будуть опрацьовані фахівцями Фонду і в установлений законом термін Вам буде надано відповідь. Також надіслати електронне звернення можна через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ та мобільний додаток, який встановлюється на телефон. Ще один варіант – у рубриці “Для громадськості” обрати категорію “Звернення громадян”. Далі переходимо на розділ “Зразок форми письмового звернення”. За посиланням на «Зразок» потрапляємо на запропоновану форму заяви з можливістю завантажити її у форматі Word і оформити своє звернення до Пенсійного фонду, після чого відправити його електронною поштою на адресу info@pfu.gov.ua.

Як завжди закликаємо: залишайтесь вдома, дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові. Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям! Бережіть себе – збережете Україну!

Кілійський відділ обслуговування

громадян ( сервісний центр) управління

обслуговування громадян

ГУ ПФУ в Одеській області

Страница 1 из 3123