Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Май »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Архив за день: Апрель 9, 2020

У зв’язку із масовим спалюванням сухої рослинності в області загострилася ситуація щодо виникнення пожеж в екосистемах. Щоденно рятувальники виїжджають на пожежі на відкритих територіях.

Лише з початку року на території Одещини виникло понад 700 таких пожеж, з яких 48 пожеж в Кілійському районі. Пожежі виникали на територіях: населених пунктів Кілійської РДА – 3, населених пунктів Кілійської ОТГ – 19, населених пунктів Вилківської ОТГ – 26 (відкрита територія – 10, полігон твердих побутових відходів – 6, Дунайський біосферний заповідник НАН України – 2, Вилківське лісництво  ДП «Ізмаїльське лісове господарство» – 8).

В екосистемах на загальній площі близько 1500 гектар, з них близько 140 гектар в Кілійському районі.

Основною причиною виникнення таких пожеж є людський фактор — халатність і необережність наших громадян.

Служба порятунку в котре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі  у природних екосистемах.

У першу чергу, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей.

Не дозволяйте своїм близьким та знайомим спалювати суху рослинність.

Якщо ви помітили загорання сухої трави, чагарників, лісових насаджень, або на сміттєзвалищах, негайно телефонуйте за номером 101.

Давайте збережемо наш край від масових пожеж  в екосистемах!

Олег ВАЙДИЧ

начальник Кілійського МРС

підполковник служби ЦЗ

Під час карантину та в умовах вимушеного дистанційного навчання як ніколи для нас стали актуальними питання організації віртуальних класів, застосування інструментів онлайн спілкування, онлайн оцінювання знань. Наразі ми маємо можливість отримати відповідь на всі ці питання.
Впродовж останніх двох тижнів програма EGAP спільно із представниками громад-партнерів провела ряд вебінарів з організації дистанційної роботи з учнями, у якому взяли участь близько 300 вчителів, в тому числі і вчителі нашої громади.

Враховуючи інтерес до таких вебінарів, Програма EGAP вирішила продовжити спілкування у такому ж форматі та провести наступний вже цієї п’ятниці, 10 квітня, о 10:00.

Цього разу пропонується поговорити про платформи для проведення відео уроків — zoom, skype та інші, і можливо більшість учасників вебінару вже з понеділка зможуть використовувати здобуті навички у своїй роботі з учнями.

Головна ідея таких вебінарів – обмін досвідом. Ми запрошуємо Вас, практикуючих вчителів, послухати досвід представників інших громад та розказувати які інструменти і як саме використовуєте Ви.

Для участі у вебінарі просимо заповнити форму реєстрації:
https://forms.gle/Vm4dGNLaNMdJH5Xy6

Нагадуємо, що попередні вебінари Ви можете переглянути за цими посиланнями:

https://www.facebook.com/watch/?v=206059474036738 (про платформу Google Classroom та ресурси для вчителів, які дозволяють робити онлайн-уроки цікавими)
https://www.facebook.com/watch/?v=3071204409611777 (про інструменти для контролю та оцінювання знань — Classtime та Google форми)

Рекомендуємо також ознайомитися із напрацюваннями Міністерства цифрової трансформації України на порталі Дія.Цифрова Освіта:

— серіал “Карантин: онлайн-сервіси для вчителів”
https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers 

— серіал «Цифрові навички для вчителів”
https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-iz-tsyfrovoi-hramotnosti-dlia-vchyteliv 

— добірка сервісів дистанційного навчання для вчителів:
https://thedigital.gov.ua/news/servisi-distantsiynogo-navchannya-dlya-vchiteliv 

Проєкт «Дія.Цифрова Освіта» втілено за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP”, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.