Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Мар »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Архив за день: Февраль 13, 2020

Шановні мешканці міста Кілії!

        Останнім часом в Кілійську міську раду надходять скарги про необхідність дотримання чистоти і прийняття жорстких заходів до порушників Правил благоустрою міста Кілії. Що таке благоустрій? Перш за все це роботи, спрямовані на те, щоб жителям було зручно і комфортно в своєму місті, в своєму будинку. Кожен, хто бував в іншому місті, за кордоном говорять: «Як там красиво». А що заважає нам тримати місто в чистоті і порядку?            Виконкомом Кілійської міської ради поставлені конкретні завдання підрозділу КП «Світло» щодо профілактичної та практичної роботи з недбайливими власниками і порушниками санітарного стану міста. Ще 11.02.2011 р рішенням сесії міської ради було затверджено нормативно-правовий акт — «Правила благоустрою міста Кілії».        Для забезпечення чистоти керівники підприємств, підприємці — власники торгових точок, всі жителі міста зобов’язані дотримуватись порядку на прилеглій до приватної власності і орендованій території:

—    утримувати фасад будинку, огорожу, двір і прилеглу територію в чистоті і належному санітарному стані.

Забороняється:- складувати побутове і будівельне сміття на прилеглій території;- виводити каналізаційну трубу в міський зливосток;- викидати сміття і інші харчові відходи на вулицю;- пошкоджувати і знищувати урни, ліхтарі вуличного освітлення;- випасати домашніх тварин в не відведених для цього місцях;- пошкоджувати і знищувати зелені насадження;- спалювати сміття, сухе листя, виробничі відходи.

З метою уникнення випадків травматизму, зараз, в зимову пору року, звертаємо увагу керівників підприємств, організацій, установ, підприємців, громадян, які мають житлові будинки, будівлі та споруди іншого призначення у особистій власності або користуванні, зобов’язані в період снігопадів очищати від снігу тротуари в радіусі 5 метрів від своїх закладів, не допускаючи утворення ожеледі.

Багато з тих непривабливих картин, які ми часто бачимо на вулицях – рукотворний результат самих городян.

Також слід зазначити, що на міське звалище від населення приймаються відходи безкоштовно.        У разі невиконання Правил на порушників буде накладено штраф в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян, тобто від 340 до 1360 гривень.        Чи буде наведений порядок, залежить не тільки від комунальних підприємств «Світло» і «Жилсервіс», а й від того, наскільки самі жителі люблять своє місто, наскільки небайдуже ставляться до внутрішніх проблем.

 

Виконавчий комітет Кілійської міської ради