Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Мар »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Архив за день: Февраль 7, 2020

Відділ освіти та молодіжної політики Кілійськоі міськоі ради інформує:

У зв’язку з тим, що рівень захворюваності учнів та вихованців закладів освіти на грип та ГРВІ тримається на позапороговому рівні, враховуючи складні погодні умови, ПОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ у закладах освіти Кілійської ОТГ до 11 лютого 2020 року (включно).

ОБЕРЕЖНО!!!

БУРУЛЬКА.

Бурулька – це крижаний сталактит, який утворюється на краях нависаючих предметів. У період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинків та біля високих дерев. Спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та снігових мас. Необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху.

Бурулька, що летить з висоти може травмувати або навіть вбити людину. Від легкої гематоми до травм з летальним кінцем. До таких наслідків може привести бурулька, що впала на голову. Складність травм залежить від розмірів крижаної глиби. Найбільше небезпечні їх загострені кінці. Враховуючи те, що бурулька контактує з головою гострим кутом,  ушкодження голови може бути досить значне. Починаючи від ушкодження м’яких тканин у вигляді забиття та закінчуючи проникненням в порожнину черепа.  Ушкодження кісток черепа – може викликати внутрічерепні крововиливи.

Необхідно пам’ятати, що найчастіше бурульки утворюються над водостоками, тому місця фасадів будинків бувають особливо небезпечні. Їх необхідно обходити стороною. Крім того, звертайте увагу на обмерзання тротуарів. Зазвичай найтовстіший шар льоду як правило утворюється під бурульками.

Варто дотримуватися обережності та по можливості не підходити близько до стін будівель. Завжди звертайте увагу на огороджені ділянки тротуарів та ні в якому разі не заходьте в небезпечні зони.

БУДЬ ОБЕРЕЖНІ ТА УВАЖНІ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД,

НЕ ХОДІТЬ ТА НЕ СТІЙТЕ ПІД ДАХАМИ БУДИНКІВ!

ЗАВЖДИ ПАМЯТАЙТЕ ПРО НЕБЕЗПЕКУ!