Январь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Фев »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архив за день: Январь 23, 2020

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації  «Генеральний план м. Кілія Одеської області (продовження роботи)»

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план м. Кілія Одеської області (продовження роботи).

Мета розроблення проекту: обґрунтування стратегії планування і забудови території міста; визначення принципів і напрямів планувальної організації та функціонального призначення території; пропозиції щодо удосконалення системи обслуговування населення, вуличної та дорожньої мережі, інженерного обладнання території.

Містобудівна документація «Генеральний план міста Кілія Одеської області (продовження роботи)» виконана ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя» відповідно договору №43-01-2018, укладеного з управлінням з питань містобудування та архітектури Одеської ОДА та є продовженням роботи з розробки генерального плану м. Кілія відповідно до договору №924-01-2017, укладеного з виконавчим комітетом Кілійської міської ради, відповідно Рішення сесії Кілійської міської ради від 23.11.2011 р. №235-VI . Розробником Звіту про стратегічну екологічну оцінку є ТОВ «ИРБИС-ЮГ» відповідно до Договору від 15.07.2019р.

Розроблення документації обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови міста та змінами нормативно-законодавчої бази.

У проектній документації визначені: перспективна чисельність населення, розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території.

Проведення стратегічної екологічної оцінки (далі — СЕО) застосовується як системний процес для всебічного оцінювання на етапі планування проекту документу  державного планування, що передбачає розгляд можливих альтернатив, заходів з пом’якшення негативних наслідків та їх інтеграцію до запропонованої містобудівної документації.

 

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Кілійської міської ради Одеської області

 

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення.
    • Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Генерального плану м. Кілія Одеської області (продовження роботи)розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 24 січня 2020 року на офіційному веб-сайті Кілійської міської ради (http://www.gorsovet-kiliya.org.ua/) та триватиме 30 календарних днів.

3.2. Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 11 лютого 2020 року о 11-00 в сесійній залі Кілійської міської ради, за адресою, м. Кілія, вул. Миру,57

 

  1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, а також орган, до якого подаються зауваження і пропозиції:

 

Кілійська міська рада, 68300, Одеська область, місто Кілія, вулиця Миру, 57

Контактна особа — Корнієнко Аркадій,

контактні дані: електронна  адреса: arkadiy1451574@gmail.com;

тел. (04843) 42-401, 4-43-03, 0671342474

 

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо документу державного планування відсутня.

Звіт СЕО

Кілія -ГП 2018 ОП (8)

ГЕНПЛАН 1

ГЕНПЛАН 2

ГЕНПЛАН 3