Январь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Фев »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архив за месяц: Январь 2020

Страница 1 из 3123

Насильство в сім’ї. Як захистити себе та родину.

Кілійська міська рада інформує.

Побої  і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю  про яку часто не говорять. Мовляв, усі так живуть, тож треба терпіти. А терпіти якраз більше і не потрібно. Якщо ви постраждали від домашнього насильства, ви захищені Законом і маєте право на повноцінну допомогу.

Щорічно понад 1 млн. українок зазнають фізичного, сексуального насильства та психологічного тиску в сім’ї. Однак, за допомогою звертається тільки кожна десята. А як же решта? Причин того, чому жінки мовчать про знущання над собою, кілька. По-перше, традиційне українське “б’є – значить любить” та “не винось сміття з хати”. Багато хто досі вірить, що від домашнього насильства страждають усі, тому говорити про це нема потреби. По-друге, багато жінок просто не знають куди звернутися за допомогою. Третя причина – це недовіра до служб, які таку допомогу надають. Зрештою, дуже часто самі постраждалі не усвідомлюють, що над ними чинять насильство. Наприклад, коли їм постійно докоряють, контролюють кожен крок чи забороняють працювати.

Уже два роки в Україні діє Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, а з початку 2019 року домашнє насильство стало злочином. Закон передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства, та гарантує невідворотність покарання для кривдника. Усі задіяні служби із попередження та протидії насильства координують свою роботу між собою для того, щоб надати оперативну допомогу тим, хто її потребує.

Робота всіх задіяних націлена на те, щоб постраждалі перестали мовчати, знаючи,  що їм є куди звернутися і де отримати ефективну допомогу, а головне, щоб такі якісні сервіси та послуги діяли в Україні та були доступними.

Серед них:  Національна “гаряча лінія”.

“Гаряча  лінія” працює цілодобово. Перше, що запитують консультанти “гарячої лінії” – це чи нема загрози життю і здоров’ю в даний момент. Якщо небезпеки просто зараз немає, але потрібно з кимось порадитися, як дати раду насильству вдома, то спеціалісти дадуть консультацію. В телефонному режимі вони допоможуть розробити план дій для конкретного випадку тієї людини, яка телефонує, розкажуть  яку допомогу можна отримати безпосередньо  за місцем проживання постраждалого. У спеціалістів національної “гарячої лінії” є відповідні бази даних служб, які надають ті послуги, яких потребує жертва  домашнього насильства – соціальні,  медичні,  психологічні, юридичні.  Вони порадять, наприклад, куди звернутися, якщо жертва насильства хоче розлучитися із кривдником, але не знає як і на що може претендувати після розлучення. Фахівці національної “гарячої лінії” надають консультації  і допомагають постраждалим спланувати подальші  кроки анонімно і безкоштовно.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради звертає увагу громадян об’єднаної територіальної громади,  у разі виникнення  випадку домашнього насильства, для отримання всебічної допомоги, необхідно звертатись до відповідних служб за телефонами:

 • Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116 123 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних). Цілодобово, анонімно та конфіденційно.
 • Українська національна  довідкова  безкоштовна  лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми, тел.   527 та 0 800 505 501
 • Національна дитяча «гаряча» лінія:  800 500 225 або  116  111 (короткий номер з мобільного).
 • Відділ поліції за номером 102;
 • Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради, тел. (04843) 4-00-61;
 • Ювенальна превенція сектору превенції Кілійського ВП Ізмаїльського відділу ГУ в Одеській обл.  м. Кілія, вул. Миру, 60, тел. (04843)            4-22-60;
 • Служба у справах дітей Кілійської міської ради, м. Кілія, вул. Миру, 44, тел. (04843) 4-00-57;
 • Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради, м. Кілія, вул. Миру, 44,                    тел. (04843) 4-00-61.

    Пам’ятайте, що спричинення будь-якого виду тілесних ушкоджень, а також вчинення будь-яких інших дій проти життя та здоров’я, волі, честі чи гідності громадян, а також проти статевої недоторканості, є злочинами. За ці та інші правопорушення передбачена кримінальна відповідальність!

Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам — EducationUA 2019-2020.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано 1 переможця, який отримає грант в розмірі 20 000 грн. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на запропоновану нами тему:

«СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ — ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?».

Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме по 08.03.2020.

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, AutoFrom, KarnoEnergy, LadySpace. Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://autofrom.com.ua/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://ladyspace.com.ua/education-ua

https://smmdriver.com/education-ua/

Побої  і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю  про яку часто не говорять. Мовляв, усі так живуть, тож треба терпіти. А терпіти якраз більше і не потрібно. Якщо ви постраждали від домашнього насильства, ви захищені Законом і маєте право на повноцінну допомогу.

Щорічно понад 1 млн. українок зазнають фізичного, сексуального насильства та психологічного тиску в сім’ї. Однак, за допомогою звертається тільки кожна десята. А як же решта? Причин того, чому жінки мовчать про знущання над собою, кілька. По-перше, традиційне українське “б’є – значить любить” та “не винось сміття з хати”. Багато хто досі вірить, що від домашнього насильства страждають усі, тому говорити про це нема потреби. По-друге, багато жінок просто не знають куди звернутися за допомогою. Третя причина – це недовіра до служб, які таку допомогу надають. Зрештою, дуже часто самі постраждалі не усвідомлюють, що над ними чинять насильство. Наприклад, коли їм постійно докоряють, контролюють кожен крок чи забороняють працювати.

Уже два роки в Україні діє Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, а з початку 2019 року домашнє насильство стало злочином. Закон передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства, та гарантує невідворотність покарання для кривдника. Усі задіяні служби із попередження та протидії насильства координують свою роботу між собою для того, щоб надати оперативну допомогу тим, хто її потребує.

Робота всіх задіяних націлена на те, щоб постраждалі перестали мовчати, знаючи,  що їм є куди звернутися і де отримати ефективну допомогу, а головне, щоб такі якісні сервіси та послуги діяли в Україні та були доступними.

Серед них:  Національна “гаряча лінія”.

“Гаряча  лінія” працює цілодобово. Перше, що запитують консультанти “гарячої лінії” – це чи нема загрози життю і здоров’ю в даний момент. Якщо небезпеки просто зараз немає, але потрібно з кимось порадитися, як дати раду насильству вдома, то спеціалісти дадуть консультацію. В телефонному режимі вони допоможуть розробити план дій для конкретного випадку тієї людини, яка телефонує, розкажуть  яку допомогу можна отримати безпосередньо  за місцем проживання постраждалого. У спеціалістів національної “гарячої лінії” є відповідні бази даних служб, які надають ті послуги, яких потребує жертва  домашнього насильства – соціальні,  медичні,  психологічні, юридичні.  Вони порадять, наприклад, куди звернутися, якщо жертва насильства хоче розлучитися із кривдником, але не знає як і на що може претендувати після розлучення. Фахівці національної “гарячої лінії” надають консультації  і допомагають постраждалим спланувати подальші  кроки анонімно і безкоштовно.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради звертає увагу громадян об’єднаної територіальної громади,  у разі виникнення  випадку домашнього насильства, для отримання всебічної допомоги, необхідно звертатись до відповідних служб за телефонами:

 • Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:116 123 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних). Цілодобово, анонімно та конфіденційно.
 • Українська національна довідкова  безкоштовна  лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми, тел.   527 та 0 800 505 501
 • Національна дитяча «гаряча» лінія:  800 500 225 або 116  111 (короткий номер з мобільного).
 • Відділ поліції за номером 102;
 • Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Кілійської міської ради, тел. (04843) 4-00-61;
 • Ювенальна превенція сектору превенції Кілійського ВП Ізмаїльського відділу ГУ в Одеській обл. м. Кілія, вул. Миру, 60, тел. (04843)            4-22-60;
 • Служба у справах дітей Кілійської міської ради, м. Кілія, вул. Миру, 44, тел. (04843) 4-00-57;
 • Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради, м. Кілія, вул. Миру, 44,               тел. (04843) 4-00-61.

    Пам’ятайте, що спричинення будь-якого виду тілесних ушкоджень, а також вчинення будь-яких інших дій проти життя та здоров’я, волі, честі чи гідності громадян, а також проти статевої недоторканості, є злочинами. За ці та інші правопорушення передбачена кримінальна відповідальність!

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації  «Генеральний план м. Кілія Одеської області (продовження роботи)»

 

 1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план м. Кілія Одеської області (продовження роботи).

Мета розроблення проекту: обґрунтування стратегії планування і забудови території міста; визначення принципів і напрямів планувальної організації та функціонального призначення території; пропозиції щодо удосконалення системи обслуговування населення, вуличної та дорожньої мережі, інженерного обладнання території.

Містобудівна документація «Генеральний план міста Кілія Одеської області (продовження роботи)» виконана ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя» відповідно договору №43-01-2018, укладеного з управлінням з питань містобудування та архітектури Одеської ОДА та є продовженням роботи з розробки генерального плану м. Кілія відповідно до договору №924-01-2017, укладеного з виконавчим комітетом Кілійської міської ради, відповідно Рішення сесії Кілійської міської ради від 23.11.2011 р. №235-VI . Розробником Звіту про стратегічну екологічну оцінку є ТОВ «ИРБИС-ЮГ» відповідно до Договору від 15.07.2019р.

Розроблення документації обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови міста та змінами нормативно-законодавчої бази.

У проектній документації визначені: перспективна чисельність населення, розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території.

Проведення стратегічної екологічної оцінки (далі — СЕО) застосовується як системний процес для всебічного оцінювання на етапі планування проекту документу  державного планування, що передбачає розгляд можливих альтернатив, заходів з пом’якшення негативних наслідків та їх інтеграцію до запропонованої містобудівної документації.

 

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Кілійської міської ради Одеської області

 

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення.
  • Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Генерального плану м. Кілія Одеської області (продовження роботи)розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 24 січня 2020 року на офіційному веб-сайті Кілійської міської ради (http://www.gorsovet-kiliya.org.ua/) та триватиме 30 календарних днів.

3.2. Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3.Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 11 лютого 2020 року о 11-00 в сесійній залі Кілійської міської ради, за адресою, м. Кілія, вул. Миру,57

 

 1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, а також орган, до якого подаються зауваження і пропозиції:

 

Кілійська міська рада, 68300, Одеська область, місто Кілія, вулиця Миру, 57

Контактна особа — Корнієнко Аркадій,

контактні дані: електронна  адреса: arkadiy1451574@gmail.com;

тел. (04843) 42-401, 4-43-03, 0671342474

 

 1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо документу державного планування відсутня.

Звіт СЕО

Кілія -ГП 2018 ОП (8)

ГЕНПЛАН 1

ГЕНПЛАН 2

ГЕНПЛАН 3

 

Страница 1 из 3123