Декабрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Новини

На рівень цивілізованості суспільства вказує те, як воно ставиться до проблем людей з інвалідністю. Це – загальне положення. А зараз конкретні цифри, які ілюструють зміст послуг, що надає державна служба зайнятості людям з інвалідністю.

Протягом 2020 року  77 осіб з інвалідністю скористалися послугами Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, з них 75 набули статус безробітного.  22 особи з інвалідністю були працевлаштовані за направленням філії. 20 інвалідів залучені до тимчасової зайнятості шляхом участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.  2 особи з інвалідністю проходили професійне навчання за направленням філії на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» шляхом підвищення кваліфікації щодо безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі. Навчання здійснювалося за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття України.

За цими цифрами – кропітка щоденна робота фахівців філії, які прикладають максимум зусиль щодо підбору підходящої за станом здоров’я  та професійним досвідом роботи особам з обмеженими фізичними можливостями, які звертаються з питань сприяння у працевлаштуванні.

Уся трудова діяльність (а це майже тридцять років) мешканця села Шевченкового Кілійського району Сергія  Григоровича Терещенка  пов’язана  із роботою на землі. Він знає  усі тонкощі аграрної справи, бо працював і підсобним робітником, і трактористом. Внаслідок погіршення здоров’я  набув третю групу інвалідності. Однак цей факт не вплинув на його бажання працювати. За направленням служби зайнятості він був працевлаштований в ТОВ «Шевченкове» трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва. Зі слів головного бухгалтера Тетяни Тимофіївни Ільченко, яка опікується і кадровими питаннями, а тому є частим гостем у філії, Сергій Григорович свою справу знає і любить, а ще він небайдужа людина і справжній професіонал.

Практика показує, що люди з інвалідністю є повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Завершено конкурс  на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради,  який був оголошений  рішенням Кілійської міської ради від 05 листопада 2020 року № 1634-VII/O-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради, створення конкурсної комісії та затвердження її складу».

 

 

Конкурсна комісія на засіданні 27 листопада 2020 року провела конкурсний відбір та визначила  переможця конкурсу.

Переможницею конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради визначена  Єгорова Ганна Кирилівна.

Скан протокола

 

З 25 листопада по 10 грудня тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальний простір, вільний від насильства.

Основними завданнями акції є:

 • привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
 • активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
 • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;
 • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Щорічна акція  «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

Цьогоріч девіз кампанії «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

Метою цієї кампанії  є  привернення уваги громадськості до проблем зумовленого насильства. У рамках цієї міжнародної акції, з 25 листопада до 10 грудня, Будинок Уряду України буде підсвічено помаранчевим кольором у темну пору доби.

Задля підвищення обізнаності українців з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпи

мого ставлення громадян до  будь-яких форм насильства за ознакою статі керівників установ Кілійської міської  територіальної громади, які суміжні до проведення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству, запрошуємо долучитися до проведення цієї кампанії шляхом встановлення помаранчевого підсвітлення на адміністративних будівлях та будівлях різних форм власності.

Стаття підготовлена відділом соціального захисту населення управління з питань соціального захисту  населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 964 Про внесення змін до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» Кабінетом Міністрів України внесені зміни до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 24 січня 2020 року № 28 (Офіційний вісник України, 2020 р., №12, ст.489, №34, ст.1138, №37, ст.1217, №55, ст.1703), зміни, що додаються.

Більш детальніша інформація за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/964-2020-%D0%BF#Text та https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/28-2020-%D0%BF#n9

24 листопада 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради (далі – ЦЕНТР). Проведення конкурсу було оголошено рішенням Кілійської міської ради від 05 листопада 2020 року № 1634-VII/O-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради, створення конкурсної комісії та затвердження її складу».

Конкурсною комісією прийнято рішення щодо допущення до конкурсного відбору та визначено кандидатом на заміщення вакантної посади директора Центру Єгорову Ганну Кирилівну.

Протокол засідання

Відповідно до  Плану  основних заходів цивільного захисту на 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2019 року № 1316-р та пункту 46 Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 року № 733, в районах та містах Одеської області 20 листопада 2020 року  з 14.00 до 14.30 буде проведено комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен та гучномовців.

Загальнонаціональний карантин триває. З його введенням виникло багато обмежень. Але є й можливості, бо карантин дав нам найцінніший ресурс – час, який треба розумно використати. Наприклад, отримати нову професію, або змінити стару на більш перспективну. І в цьому питанні на допомогу приходить  служба зайнятості, яка дає безробітним змогу безкоштовного професійного  навчання. Ця теза «червоною ниткою» проходить через всі профорієнтаційні семінари, які фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості проводять для своїх клієнтів.

Протягом поточного року проведено  21 семінар «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО», в яких взяли участь 189 безробітних. Під час проведення цих заходів їх учасникам фахівцями філії надається вичерпна  інформація  щодо можливості отримання робітничої професії у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», здійснюється відео-презентація навчального закладу та професій, які можна в ньому набути.  1212 осіб отримали індивідуальні консультаційні послуги з професійного навчання.

Графіки початку роботи навчальних груп  в Одеському ЦПТО щомісяця оновлюються у просторових зонах філії та  оперативно  розміщуються на Інтернет-сторінках філії і соціальних партнерів.

Світ змінюється прямо на наших очах.  Ми всі будемо жити в нових реаліях, і зараз саме час підготуватися до них.  Чимало безробітних розуміють це і використовують свій шанс безкоштовно отримати професію або підвищити кваліфікацію.  Доказом  цього є  цифри: у 2020 році 169 безробітних проходили навчання за направленням Кілійської районної філії,  з них в Одеському ЦПТО — 21 особа. Кожен з тих, хто закінчував навчання, завжди повертався  із Одеси з твердим переконанням, що зміг використати свій шанс. А дехто має плани отримати в майбутньому ще якусь споріднену професію після того, як набере досвіду за набутою.

«Капітальний  ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О161016 /М-15/ Суворове – Приозерне – Шевченкове —  /Т-16-28/, км 24+035, Одеська область».

Мета планованої діяльності та шляхи її здійснення

Планована діяльність передбачає капітальний  ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О161016 /М-15/ Суворове – Приозерне – Шевченкове —  /Т-16-28/, км 24+035, Одеська область.

Технічні і технологічні дані:

 • Категорія дороги – ІV;
 • Загальна довжина об’єкту – 106,03 м, з них довжина мосту – 50,94 м;
 • Кількість смуг руху по дорозі – 2;
 • Ширина смуги руху дорога – 3 м;
 • Існуюча інтенсивність руху – 810 авт./добу;
 • Перспективна інтенсивність руху – 1390 авт./добу;
 • Максимальний поздовжній ухил – 19 0/00;
 • мінімальні радіуси вертикальних кривих:

— випуклих —  2000 м;

— увігнутих —  700 м;

 • Розрахункове навантаження на вісь статичне – 115 кН;
 • Клас навантаження – А2.

Об’єкт — капітальний  ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О161016 /М-15/ Суворове – Приозерне – Шевченкове —  /Т-16-28/, км 24+035, Одеська область — за критеріями, визначеними Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» не відноситься до об’єктів, які мають будь-які наслідки планованої діяльності для довкілля, в тому числі наслідки для безпечності життєдіяльності людей та їхнього здоров’я, флори, фауни, біорізноманіття, ґрунту, повітря, води, клімату, ландшафту, природних територій та об’єктів, історичних пам’яток та інших матеріальних об’єктів чи для сукупності цих факторів, а також наслідки для об’єктів культурної спадщини чи соціально-економічних умов, які є результатом зміни цих факторів, а тому не підлягає процедурі проходження ОВД.

Відповідно до ГБН В.2.3-218-007:2012 «Екологічні вимоги до автомобільних доріг. Проектування» планована діяльність з проведення капітального ремонту мосту відноситься до ІІІ екологічного класу:

— смуга впливу – 600 м;

— захисна смуга – 60/30 м;

— резервно-технологічна смуга – 7,5 м.

Ділянка автодороги (міст), яка підлягає капітальному ремонту, знаходиться за межами природоохоронних зон і знаходиться біля с. Червоний Яр.

Найближча житлова забудова с. Червоний Яр розташована на відстані 241,41 м від бровки земляного полотна.

Міст через озеро Китай на км 24+035 автомобільної дороги знаходиться в Кілійському районі Одеської області.

Кита́й — озеро заплавно-лиманного типу в Ізмаїльському районі Одеської області, у пониззі Дунаю. Від заплави Дунаю відокремлений дамбою, має режим водосховища. Водообмін в Китаї регулюється шлюзованим каналом, що перетинає дамбу і впадає в Степове гирло Дунаю. Улоговина видовженої форми, простягається з півночі на південь на 24 км. Озеро складається з північної та південної частин (ширина до 3—3,5 км), з’єднаних протокою завширшки близько 600 м, через яку прокладено міст. Загальна площа водойми 60 км², глибина південної частини до 2 м, північної — до 5 м.

Проектні рішення:

Згідно виконаному обліку руху дорожніх транспортних засобів існуюча інтенсивність руху складає 810 авт./д.

У зв’язку з очікуваним зростанням перевезень пасажирів та вантажів інтенсивність руху до 2040 року зросте до1390 авт./д.

Перелік видів впливів від проведення запроектованих заходів на навколишнє природне середовище:

Вплив на атмосферне повітря:

Хімічний вплив:

— при проведенні  робіт по капітальному ремонті.

Концентрація забруднюючих речовин в робочій зоні від роботи будівельних машин і механізмів, фарбувальних  робіт,  пересипці сипучих матеріалів та укладці асфальту,  не  перевищує нормативів ГДК р.з. Вплив  на атмосферне повітря від будівельних машин і механізмів на  межі існуючої найближчої житлової забудови, що склалася – в межах дозволених рівнів.

— при експлуатації: вплив в межах дозволених рівнів 

Концентрація забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в розрахункових точках   на перспективу — не перевищує нормативів ГДК.

Результати розрахунку розсіювання забруднюючих речовин в атмосферне повітря вказують на те, що перевищення ГДК забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не прогнозується.

Введення в експлуатацію ділянки автомобільної дороги призведе до зменшення впливу викидів автотранспорту та пилу на навколишнє середовище, оскільки безпосередньо зменшиться кількість викидів, а конструкція покриття сприятиме меншому утворенню пилу.

Загальний валовий викид забруднюючих речовин (оксиди азоту, оксиди вуглецю, вуглеводні, вуглеводні, сажа, діоксид сірки, метан, бенз(а)пірен), які викидаються в атмосферне повітря при пересуванню автотранспорту по мосту після завершення капітального ремонту залишається без змін.

Таким чином, виконані розрахунки свідчать про те, що експлуатація мосту  після проведення капітального ремонту, задовольняє санітарним вимогам щодо стану атмосферного повітря.

Фізичний вплив

— при проведенні робіт з капітального ремонту: рівень шуму в робочій зоні не перевищує нормативів ГДР р.з. В разі перевищення, передбачається застосування індивідуальних засобів захисту від  шуму для працюючих.

— при експлуатації: вплив в межах дозволених рівнів. Значення шуму, що створюється транспортними засобами згідно ДБН В.1.1-31:2013, на межі житлової забудови не перевищує нормативів ГДР.

Вплив на водне середовище – Безпосередній та опосередкований вплив на водне середовище при експлуатації мосту — відсутній. Водовідвід з проїзної частини  передбачено за допомогою водовідвідних  трубок, які перевлаштовуються, а також за рахунок поперечних та поздовжніх ухилів. Вода з водовідвідних пристроїв потрапляє в підвісний колектор, по якому транспортується  у  очисні споруди сепараторного типу.

Поперечний ухил 25 ‰ двоскатний. Монолітні тротуари мають ухил 20 ‰ в напрямку водовідвідних трубок. Для відводу капілярних вод, які накопичуються в зоні перелому ухилу, на контакті гідроізоляції та захисного шару та з понижених місць в зоні деформаційних швів передбачено улаштування поздовжнього дренажу між водовідвідними трубками.

Експлуатація мосту через озеро не суперечить вимогам ст.89 Водного Кодексу України щодо обмеження господарської діяльності в прибережних захисних смугах уздовж озер,  так як автодорога з мостом, відносяться до лінійних споруд і можуть розміщуватися в межах прибережних захисних смуг та водоохоронних зон. 

Вплив на ґрунти – мінімально можливий. В проекті передбачені заходи щодо  недопущення забруднення грунту мастильними матеріалами з будівельної техніки

При експлуатації мосту відбувається вплив на грунти – забруднення грунтів важкими металами та продуктами зношення покриття. Ступінь забруднення грунтів важкими металами та продуктами зношення покриттів залежить від відстані автодороги та мосту. При умові систематичного прибирання мосту, ступінь забруднення грунтів в зоні впливу мосту значно зменшиться.

Вплив на геологічне середовище:

Безпосередній та опосередкований вплив на геологічне середовище, при експлуатації зазначеної штучної споруди, відсутній.

Відходи. Виробничі відходи при експлуатації – не утворюються. Утворюються  тверді відходи від механізованого прибирання дорожнього покриття мосту.

Будівельні відходи зберігаються та накопичуються відповідно до діючих правил і вимог, які унеможливлюють забруднення ґрунтів, поверхневих і підземних вод.

Відходи вивозяться на утилізацію і захоронення  на спеціалізовані підприємства.

Вплив на флору і фауну – відсутній. Проектована діяльність не матиме суттєвого впливу на рослинний і тваринний світ, тому що існуючий міст розташовано на території, яка зазнала значних змін внаслідок господарського освоєння територій: природна рослинність не збереглася і представлена трансформованою флорою зі звичайними широко-розповсюдженими видами, стійкими до антропогенного впливу. Проектом  передбачено розчищення площі капітального ремонту від чагарника та дрібнолісся в обсязі – 0,055 га.

Вплив на соціальне середовище – позитивний.

У соціальному аспекті капітальний ремонт мосту дасть можливість забезпечити належне транспортне сполучення, створити нові робочі місця на стадії будівництва, а також знизити навантаження на навколишнє природне середовище порівняно з існуючим станом.

Вплив на техногенне середовище —  відсутній. У зв’язку з тим, що підприємства промислового, сільськогосподарського та житлово- цивільного призначення, а також пам’ятники архітектури, історії та культури не потрапляють в зону активного впливу об’єкта, що пройшов капітальний ремонт і викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря незначні, вплив на техногенне середовище відсутній.

Ці залишкові впливи є допустимими, оскільки при експлуатації проектованого об’єкта їх рівні знаходяться в межах екологічних норм.

Замовник бере на себе всі зобов’язання щодо здійснення проектних рішень у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах капітального ремонту та експлуатації об’єкту, розробленого проекту.

Зауваження та пропозиції щодо намірів надсилати на адресу: ДП «Служба місцевих автомобільних доріг», 65031, м. Одеса, вул. Грушевського,49, тел. (048) 789-49-00, E-mail: smad.od@ukr.net.

 

Урядовий портал розмістив Постанову КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 11.11.2020 (далі — Постанова № 1100, Постанова № 641).
У відповідності до опублікованого тексту Постанови № 1100 у пункті 1 Постанові № 641 замінили перелік адміністративних одиниць на загальну територію України та виключили пункти 2 — 9, 11 — 14 та 16, які містили визначення «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» рівня епіднебезпеки, механізм визначення цих зон рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС та перелік заборон, які діють у кожній зоні.
Пункт 10 «карантинної» постанови доповнили підпунктами 6 — 20 з п’ятнадцяти загальних заборон, які будуть діяти на всій території України під час «загальнодержавного» карантину (до 31 грудня 2020 року).
На території України на період дії карантину заборонено:

 1. 1. перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
 2. перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;
 3. самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
 4. перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав — членів НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні;
 5. перетин контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією — партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування в Україні.
  Уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону відмовляє іноземцям та особам без громадянства:
  — у перетині державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль», у випадках, визначених у підпункті 4 цього пункту;
  — у в’їзді на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзді з них згідно з Порядком в’їзду та тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженим постановою КМУ від 04.06.2015 № 367 та Порядком в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій, затвердженим постановою КМУ від 17.07.2019 № 815, у випадку, визначеному в підпункті 5 цього пункту.
 6. проводити масові (культурні, у тому числі концерти, спортивні, соціальні, релігійні, рекламні тощо) заходи за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра), крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;
 7. працювати кінотеатрам та театрам з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі;
 8. працювати музеям, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;
 9. здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевозити пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу;
  • перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;
 10. проводити дискотеки, працювати розважальним закладам (нічним клубам), закладам громадського харчування (ресторанам, кафе, барам, закусочним, їдальням, кафетеріям, буфетам тощо) з організацією дозвілля;
 11. робота після 22.00 та до 7.00 суб’єктів господарювання, які надають послуги громадського харчування (ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети тощо), крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
 12. розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту органів дихання, що прикривають ніс і рот (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв);
 13. діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, в яких:
  • не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;
  • не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;
  • не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);
 14. робота закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також санаторно-курортних закладів та стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики);
 15. відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
 16. відвідувати заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
 17. проводити закладам охорони здоров’я планові заходи з госпіталізації, крім:
  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
  • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • надання планової медичної допомоги закладам охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;
 18. робота спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;
 19. відвідувати пункти (місця) тимчасового тримання осіб, пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пункти тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах;
 20. відвідувати стороннім особам (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установи і заклади соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
  На вході до цих закладів, місць проведення заходу, в яких встановлено обмеження максимальної кількості осіб залежно від площі, необхідно розмістити інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Кілійська міська рада відповідно до рішення від 05.11.2020 № 1634-VIIO-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради, створення конкурсної комісії та затвердження її складу» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради:

1 Найменування і місцезнаходження комунальної установи
  Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради,

68300 Одеська область, місто Кілія, вул. Миру, будинок № 45

2 Найменування посади  та умови оплати праці
  Директор

Посадовий оклад – на рівні 15 тарифного розряду (відповідно до підрозділу 2 розділу I додатка 2 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами)),

підвищення посадового окладу – на  10 відсотків ставки  заробітної плати викладача вищої категорії (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 р. № 643 “Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки”),

надбавки та доплати – відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної  (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування», від 31.01.2001 № 78 «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України «Про освіту», частини першої      статті 25 Закону України «Про загальну середню освіту», частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України «Про позашкільну освіту»», можливі інші надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами)

3 Кваліфікаційні вимоги:
  Посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» Кілійської міської ради може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
4 Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:
  1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) особовий листок з обліку кадрів;

3) резюме (у довільній формі);

4) копію паспорта громадянина України;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) копію трудової книжки, якій є дані про стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років,;

7) медична довідка за формою № 122-2\о;

8) медична довідка за формою № 140\о.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, зокрема, щодо впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, а також досягнень, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, відзнаки та інші).

Визначені у цьому пункті документи претендент подає особисто або поштою до конкурсної комісії у визначений в оголошенні термін.

5 Термін подання документів
  з 06 листопада 2020 року до 1700  20 листопада 2020  року
6 Місце подання документів для участі у конкурсі
  Документи подаються до Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради особисто:

за адресою:  місто Кілія, вул.Миру, буд.45, кабінет № 3,

у робочий час: з понеділка по четвер – з 800 до 1200  та   з 1245 до 1700,

у п’ятницю

– з 800 до 1200  та   з 1345 до 1545,

або засобами поштового зв’язку (на адресу:  68300, Одеська область, місто Кілія, вул.Миру, буд.45, Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради)

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі – Клєвак Наталія Степанівна, головний спеціаліст Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради.

Телефон для довідок: (04843)40207,

адреса електронної пошти: vompkil@gmail.com

7 Дата, місце та етапи проведення конкурсу
  1. 24 листопада 2020 року – перше засідання конкурсної комісії, на якому конкурсна комісія:

— перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

— приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання.

2.  25 листопада 2020 року – конкурсна комісія оприлюднює на веб-сайті Кілійської міської ради (http://www.gorsovet-kiliya.org.ua) перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі, та повідомляє кожного кандидата (на зазначену у заяві кандидатом електронну адресу) про допуск його до участі у конкурсі.

3. 27 листопада 2020 року – друге засідання конкурсної комісії, на якому:

1)   проводиться співбесіда з кандидатами та визначення її результатів;

2) кожним кандидатом представляється презентація перспективного плану розвитку Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» Кілійської міської ради та конкурсною комісією визначається результати представленої презентації.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Під час співбесіди не ставляться запитання щодо політичних поглядів, релігії, етнічного походження, матеріального становища, соціального походження або питання, які можуть бути розцінені як дискримінаційні.

Презентації перспективного плану розвитку Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» Кілійської міської ради здійснюється кожним кандидатом, після якої члени комісії можуть поставити питання по суті презентації.

Оцінювання.

Під час оцінювання кожної окремої вимоги до професійної компетентності на співбесіді виставляються такі бали:

2 бали виставляються кандидатам, професійна компетентність яких відповідає вимогам;

1 бал виставляється кандидатам, професійна компетентність яких не повною мірою відповідає вимогам;

0 балів виставляється кандидатам, професійна компетентність яких не відповідає вимогам.

Визначення результатів співбесіди здійснюється кожним членом конкурсної комісії шляхом виставлення балів, що фіксується у відповідній відомості про результати співбесіди.

Оцінювання презентації  плану розвитку Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» Кілійської міської ради здійснюється кожним членом конкурсної комісії за 10 бальною шкалою шляхом виставлення балів, що фіксується у відомості про результати презентації.

Загальна кількість балів кандидатів визначається шляхом додавання середніх балів, виставлених членами конкурсної комісії у зведеній відомості середніх балів за кожну окрему вимогу до професійної компетенції та презентацію.

Кандидат, який набрав загальну кількість балів менше дев’яти  вважається таким що не пройшов конкурс.

Рейтинг кандидата, який успішно пройшов конкурс, залежить від загальної кількості набраних ним балів.

Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів.

Підсумковий рейтинг кандидатів визначається у відповідній відомості.

Результати визначення підсумкового рейтингу кандидатів відображаються у протоколі засідання конкурсної комісії.

Переможцем конкурсу є кандидат, який має найвищий підсумковий рейтинг. Якщо два і більше кандидатів мають однаковий підсумковий рейтинг, переможець конкурсу визначається шляхом відкритого голосування членів конкурсної комісії після обговорення професійної компетентності (досвід роботи за фахом, досягнення в професійній діяльності та інше) таких кандидатів.

Конкурсна комісія протягом одного робочого дня після завершення конкурсного відбору надає кандидатам та Кілійській міській раді висновок щодо результатів конкурсу.

Кожен кандидат може надати обґрунтовані заперечення щодо висновку конкурсної комісії до Кілійської міської ради, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати його отримання.

8 Призначення на посаду:
         Після отримання висновку Кілійською міською радою на черговому пленарному засіданні приймається рішення щодо призначення переможця конкурсу на посаду директора та  укладання з ним строкового трудового договору (контракту) на строк до трьох років з дотриманням вимог законодавства про працю.

 Конкурсна комісія

Протягом січняжовтня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали майже 2300 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1040 осіб. Весь поточний рік зберігається тенденція, що кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного —  одразу після звернення до фахівців служби зайнятості. 

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 127 днів.

Усі шукачі роботи охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі підвищення кваліфікації, проходили 168 осіб, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 342 безробітних, інформаційні та консультаційні послуги отримав кожен, хто звернувся до служби зайнятості.

Протягом січня-жовтня поточного року про потребу у кадрах заявили 186 роботодавців, які подали 1200 вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 4992 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 10 календарних днів.

Сьогодні Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості пропонує шукачам роботи біля 50 вакансій на підприємствах Кілії та району.

Нагадуємо, по-перше, що під час відвідування філії в умовах адаптивного карантину необхідно використовувати захисну маску і дотримуватися безпечної соціальної дистанції.

По-друге, всіх, хто бажає безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, запрошуємо відвідати філію та ознайомитися з графіком та умовами навчання.

ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КІЛІЙСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до рішення Кілійської міської ради від 23 жовтня                № 1582-VII/О-45 оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.

Склад, порядок формування та діяльності конкурсної комісії, її повноваження визначені статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються  до відділу документообігу, організаційної та кадрової роботи апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення за адресою: м. Кілія, вул. Миру, 57, каб. 105,  телефон для довідок  4-00-61 .

Скани рішення:

https://rada.info/upload/users_files/25426148/b99fd636051894aa86a1b236ddc79db5.jpg

https://rada.info/upload/users_files/25426148/86cf6fda460b75b411a3f20e5fc91207.jpg