Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-IV від 11.09.2003 та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Кілійської міської ради повідомляє про оприлюднення регуляторного акту «Про встановлення тарифів на надання транспортних та інших послуг комунальним підприємством «Світло» та аналізу його регуляторного впливу».

Проект регуляторного акту разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у відповідності із статтею 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного акту на офіційному веб-сайті Кілійської міської ради.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один (1) календарний місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 68300, м. Кілія, вул. Миру, 57, або на електронну адресу: kiliyskiygorsovet@ukr.net».

                                                                             До уваги мешканців м. Кілія!

Для перевезення мешканців м. Кілія на святковй концерт до дня міста Кілія (13 жовтня 2019 року) будуть організовані додаткові рейси:

сел. Омарбія – міська площа

вул. Київська – міська площа

вул. Українська (Кірова) – міська площа

Відправлення з кінцевих зупинок о 16.00,

у зворотному напрямку — в 21.00 (після закінчення концерту)

 

Оргкомітет

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

Виконавчий комітет Кілійської міської ради відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

— на посаду головного спеціаліста-архіваріуса архівного сектору апарату виконавчого комітету Кілійської міської ради;

— на посаду головного спеціаліста відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Кілійської міської ради.

 

Основні вимоги до кандидатів:

— повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

— стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, за фахом – не менше 5 років;

— вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву, до якої додаються:

— заповнена особова картка (форма П-2 ДС), автобіографія;

— копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

— декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК), шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК (www.nazk.gov.ua) та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

— копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

— копія військового квитка (у разі наявності);

— 2 фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Кілія,  вул. Миру, 57, каб. 106;  тел. 4-40-10.

 

 

 

 

Державна програма підтримки галузі тваринництва триває

Населення Кілійської міської ОТГ черговий раз скористалося підтримкою.

Відповідно до державної Програми підтримки галузі тваринництва в сільському господарстві та Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2018 року № 107 зі змінами «Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва», станом на 01.09.2019 року по Кілійській міській ОТГ було розглянуто 127 заяв на отримання дотації за утримання 212 голів молодняка великої рогатої худоби, на суму 266,4 тис. грн.

Ця допомога надається  на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Тобто, дія механізмів підтримки АПК у 2019 році триває.

Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник повинен підготувати та подати до сільської ради або об᾽єднаної територіальної громади копії таких документів:

—   копії паспортів ВРХ

—   копію паспорта громадянина України

—   копія довідки про відкриття рахунку в банку

—   копію документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Заява не потрібна, всі записи проводяться у журналі-обліку фізичних осіб-власників тварин для отримання дотації за молодняк, в якому записуються всі подані документи.

Наявність телят у власників худоби по періодам виплати дотації перевіряє спеціально створена комісія, яка складає відповідний акт обстеження.

 

 

 

Шановні мешканці громади!

 

Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує, що з вересня 2019 року відбувся повномасштабний запуск Фонду енергоефективності. Тепер кожне ОСББ, яке бажає зробити свій будинок більш енергоефективним, може взяти участь у Програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «ЕНЕРГОДІМ». Тобто, якщо будинок з ОСББ, тоді мешканці мають право скористатися перевагами програми Фонду енергоефективності скориставшись  допомогою регіонального радника в Одеській області Віктора Мостового електронна пошта: vm0679242458@gmail.com, контактний телефон (067) 924 24 58.

Програма «ЕНЕРГОДІМ» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятих заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Також інформуємо що перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Фонд енергоефективності це єдина в Україні державна установа, створена Урядом України відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження. Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини. Програма Фонду енергоефективності реалізується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та програмою розвитку ООН (ПРООН).

Детальніше дізнатися пропереваги та напрямки діяльності фонду можна за посиланням: https://eefund.org.ua