Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новини

Відповідно до листа Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської державної адміністрації, № 01-21\838 від 13.08.2019 р. Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує, що 27 вересня 2019 року в м. Одеса заплановано проведення міжнародного інвестиційного форуму «FоreignDirectInvestmentGreenForum,Odesa 2019»(FDIGreenForum 2019).

У рамках форуму будуть проводитись панельні дискусії,   зустрічі та презентація інвестиційних проектів одеського регіону.Для можливості презентації найпривабливіших інвестиційних проектів відбудеться відбір проектів серед підприємців Одеської області. Основними темами панельних дискусій форуму стануть:

 • Інвестиції в агропромисловому комплексі
 • Інвестиції в сфері відновлювальної енергетики
 • Інвестиції в сфері туризму

Участь і відборі інвестиційних проектів – це можливість залучитися підтримкою міжнародних інвесторів та наблизитися до реалізації проекту.

Критерії відбору проектів:

 • Наявність попереднього плану проекту, а саме:
 • План проектно-дослідницьких робіт;
 • Попередній план реалізацій проекту в цілому, що дає можливість оцінити тривалість, структуру, перелік необхідних виконавців проекту та термін окупності;
 • Попередній план фінансування проекту; попередній кошторис проекту.
 • Наявність техніко-економічного обґрунтування проекту.

Заявки на участь у відборі приймаються за наявністю вказаної вище інформації до 23 серпня 2019 року на електронну поштову скриньку info@esc.in.ua.

Контактні особи:

Юлія Маркітан – тел .0983055759, email:yumarkitan@esc.in.ua

Олеся Касай – тел. 0956317061, email:okasai@esc.in.ua

 

Розпорядження про проведення круглого столу

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Кілійський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із органами пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуаціїція, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом з нашим відділом зможе прийняти у цьому участь шляхом допомоги у зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищення освітнього рівня, залучення до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

     Пробація це:

 1. Забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчинення правопорушень;
 2. Надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 3. Організація виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
 4. Пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 5. Допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі або обмеження волі, в адаптації до життя в суспільстві (громаді).

     Суб’єкти пробації– засуджені, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь.

     Волонтер пробації– фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

     Ми вас чекаємо за адресою:

вул.Миру,60 каб.5 , м. КіліяОдеська область, 68303,

 

Бюлетень 2 серпня 2019 р

Оперативна інформація №1

Про ускладнення погодних умов по території Одеської області  

вдень 3 серпня та вночі 4 серпня 2019 року 

      У зв’язку зі зміщенням активного південного циклону через територію Одеської області вдень 3 серпня, вночі та вранці 4 серпня 2019 року очікується ускладнення погодних умов:

значні дощі, місцями сильні,гроза, місцями град;

вдень 3 серпня під час грози шквал 15-20 м/с, вночі та вранці 4 серпня посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, під час грози місцями пориви 25 м/с.

Ускладнення погодних умов 3-4 серпня відповідає ІІ рівню небезпечності (помаранчевий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення та припинення руху транспорту на всіх дорогах і вулицях.

                                                                                        ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа виконавчий комітет Кілійської  міської  рада проводить роботу з формування бази даних житла (1- кімнатні та 2-кімнатні квартири), яке в подальшому буде придбане для вищезазначених категорій населення.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.  (04843) 4-00-57. Пропозиції щодо продажу квартир надавати до Служби у справах дітей Кілійської міської ради за адресою: 68300, Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 44, (2-й поверх, каб. 15).