Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Anna

1.Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує, що Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводить Грант на підтримку українських виробників меблів.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає заявки від виробників меблів на підтримку розширення потужностей їхнього бізнесу, яке вимірюватиметься збільшенням обсягів збуту, інвестицій, постійних робочих місць, а також зростанням експорту.

Бюджет В залежності від бюджету, внесок грантоотримувача складає від 40% до 60%. Загальний бюджет до 400 000 доларів.

Дедлайн: 31 липня 2019 року

За додатковою інформацією звертатись до Ассоціації Інституту кооперації і місцевого самоврядування за тел. +38 093 767 41 15

e-mail : ikomisinstitut@amail.com

2.Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує про проведення Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні.

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.

Дедлайн: 1 серпня 2019 року.

За додатковою інформацією звертатись до Ассоціації Інституту кооперації і місцевого самоврядування за тел. +38 093 767 41 15

e-mail : ikomisinstitut@amail.com

 

Виконавчий комітет Кілійської міської ради нагадує, що для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств на 2019 рік передбачається суттєва державна підтримка. Довідник «Програми фінансової підтримки аграріїв у 2019 році» додається.
Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної політики та продовольства України за телефоном 0800215010 та до відділу з питань агропромислового комплексу виконавчого комітету Кілійської міської ради.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств,  фермерських та приватних  господарств!

Після збирання врожаю розпочинається період, коли на полях відбувається випалювання стерні, соломи. Це  робити категорично заборонено! На жаль, не зважаючи на заборони,  щороку ці дії  призводять до непоправних наслідків і багатотисячних збитків. Мало хто переймається тим, що випалювання може призвести до пожежі на сусідніх полях,а також пожеж лісосмугових насаджень.  Їдкий дим, який виникає під час спалювання соломи, загрожує здоров’ю людини, негативно впливає на навколишнє середовище: знижується родючість ґрунту, знищується флора і фауна,забруднюється повітря.

Виконавчий комітет Кілійської міської ради нагадує, що за самовільне спалювання стерні до порушників застосовуються заходи адміністративного впливу.Кодексом про адміністративні правопорушення України (ст. 77-1) передбачено штрафні санкції: громадянам – від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і посадовим особам – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За особливо великі збитки передбачена і кримінальна відповідальність.

Тож прохання до всіх припинити спалювати стерню та солому і використовувати сучасні методи її прибирання. Дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. А у разі виявлення пожежі- не панікувати, та негайно телефонувати за  номером  «101».